ایسنا/ مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس سیستان و بلوچستان از رشد ۴۰ درصدی ساخت کلاس های درس در سال ۱۴۰۱ نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد.

میثم لک‌زایی، مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس سیستان و بلوچستان در شورای آموزش و پرورش استان اظهار کرد: خوشبختانه با نگاه ویژه مسئولین ستادی در سازمان نوسازی مدارس کشور به سیستان و بلوچستان، از مهر سال قبل تا کنون 1300 کلاس درس در شهرستانها و مناطق استان ساخته و در اختیار دانش آموزان قرار گرفته است.
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان ادامه داد: تا پایان سال ۱۴۰۱ همه کلاس های درس در استان مجهز به سیستم استاندارد سازی گرمایشی خواهند شد و این در حالیست که از مهر سال قبل تاکنون ۳۳۵۶ کلاس درس مجهز به اسپیلت و ۳۶۰۰ کلاس درس در راستای استاندارد سازی سیستم گرمایشی تجهیز شده اند.
لک‌زایی بیان کرد: در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید با تمام توان و بهره گیری از ظرفیت های گوناگون بدنبال تامین تجهیزات مورد نیاز مدارس بوده و توزیع اقلام در بین ادارات آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق استان صورت گرفته است.
وی خاطرنشان کرد: با هدف حذف مدارس کانکسی از محل طرح شهید پناهی، مبلغ ۱۰۰ میلیارد تومان به سیستان و بلوچستان تخصیص یافته که هم اکنون در دستور کار قرار گرفته است.

آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today