ایرنا/ معاون توسعه، پیش‌بینی و مخاطرات طبیعی هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: آسمان استان صاف تا کمی ابری است و رگبارهای موقت باران، رعد و برق ودر بعضی مناطق وزش باد به نسبت شدید پیش‌بینی می‌شود.

معصومه نوروزی، معاون توسعه، پیش‌بینی و مخاطرات طبیعی هواشناسی چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: براساس تحلیل آخرین نقشه‌های هواشناسی و تصاویر ماهواره‌ای، برای روزهای شنبه و یکشنبه به ویژه در ساعات بعد از ظهر شاهد رشد ابرهای همرفتی، رگبارهای موقت باران، رعد و برق، گاهی وزش باد به نسبت شدید در سطح استان خواهیم بود.
وی افزود: برای نقاط مستعد خیزش گرد و خاک ، گرد و خاک محلی پیش بینی می شود و از بعد از ظهر روز جمعه تا اوایل هفته آینده کاهش ابرناکی آسمان ، افزایش سرعت وزش باد و خیزش گرد و خاک انتظار می‌رود.
نوروزی ادامه داد: از نظر دمایی از امروز جمعه به بعد تا اواسط هفته آینده شاهد افزایش نسبی دما در طی روز و کاهش نسبی دمای کمینه خواهیم بود که از ویژگی‌های دمایی معمول روزهای پاییزی است.
معاون اداره کل هواشناسی استان تاکید کرد:در ۲۴ ساعت گذشته از نظر دمایی تغییرات محسوسی در استان وجود نداشت و در این مدت شهرکرد با کمینه دمای  هفت درجه سانتیگراد خنک‌ترین ایستگاه استان و کشور و لردگان با بیشینه ۳۲ درجه سلسیوس گرم‌ترین ایستگاه‌های استان بودند.

وزش باد شدید برای چهارمحال و بختیاری پیش‌بینی شد

آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در اینستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday