پایگاه خبری پلیس/ رئیس پلیس آگاهی استان البرز گفت: فردی که در یک درگیری خیابانی اقدام به قتل یک نوجوان در منطقه مهرشهر کرج کرده بود، دستگیر شد.

سرهنگ محمد نادربیگی، رئیس پلیس آگاهی استان البرز بیان کرد: در پی اعلام وقوع یک فقره قتل در یک نزاع و درگیری در منطقه مهرشهر کرج، بررسی موضوع در دستورکار اداره مبارزه با جرایم جنایی قرار گرفت.
وی افزود: بررسی های اولیه حاکی از این بود که در درگیری بین دو نوجوان در یکی از پارک های مهرشهر، یکی از آنها به وسیله چاقو دیگری را به قتل رسانده و متواری شده است.
رئیس پلیس آگاهی البرز اضافه کرد: در ادامه با انجام تحقیقات میدانی و به کارگیری اقدامات اطلاعاتی-پلیسی مشخص شد که متهم به منظور خروج غیرقانونی از کشور به یکی از استان‌های مرزی کشور گریخته است.
این مقام انتظامی ادامه داد: بلافاصله اکیپی از کارآگاهان به مخفیگاه متهم اعزام و در یک عملیات ضربتی قاتل را دستگیر و به استان البرز منتقل کردند.
سرهنگ نادربیگی گفت: در تحقیقات تکمیلی قاتل علت قتل را مزاحمت مقتول برای دوست دخترش اعلام کرده و به صراحت به انجام قتل اعتراف کرد.
رئیس پلیس آگاهی استان البرز در پایان ضمن اشاره به معرفی متهم به مراجع قضایی از خانواده‌ها درخواست کرد تا نظارت دائم بر رفتار فرزندان خود داشته باشند تا عزیزانشان با رفتارهای هیجانی آینده خود را تباه نکنند.

آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday