ایسنا/ مردم بصیر و انقلابی نگارستان ایران با حضور پرشور خود در راهپیمایی امروز ضمن محکومیت آشوب‌های اخیر، راه خود را از فتنه‌گران و اغتشاشگران جدا کردند.

مردم ولایتمدار و انقلابی استان گلستان پس از اقامه نماز عبادی سیاسی نماز جمعه همزمان با سراسر کشور با حضور پرشور خود در محکومیت اقدامات هنجارشکنانه عده‌ای آشوبگر و فریب‌خورده که به بهانه درگذشت مهسا امینی دست به آشوب و آغتشاش زدند راهپیمایی کردند.
مردم ولایتمدار گرگان هم همزمان با سراسر استان گلستان پس از اقامه نماز جمعه به میدان آمدند و از مقابل مصلی نماز جمعه تا چهار راه شهدا راهپیمایی کردند.
گلستانی‌های بصیر امروز با حضور پرشور خود در میدان، راه خود را از آشوبگران جدا کردند و بار دیگر بر این مهم تاکید کردند که از هر گونه اقدامی که موجب سوء‌استفاده دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی و انقلاب اسلامی می‌شود تبری می‌جویند.
راهپیمایی‌کنندگان در حمایت از امنیت و اقتدار جمهوری اسلامی و با قدردانی از زحمات نیروهای جان بر کف انتظامی خود را گوش به فرمان رهبری دانسته و با سر دادن شعارهای «ما تا آخر ایستاده ایم»، «نیروی انتظامی برادر بسیجی تشکر تشکر»، «علمدار ولایت بسیجیان فدایت»، « فتنه گران بدانند، ما از آنها بیزاریم» و غیره از اغتشاشگران اعلام انزجار کردند و اهانت به ساحت مقدس قرآن کریم، هتک حرمت به حجاب بانوان، به آتش کشیدن مساجد و خسارت به اموال عمومی را اقدامی شنیع و هم‌صدایی با دشمن دانستند.
علی‌محمد زنگانه، استاندار گلستان در حاشیه راهپیمایی امروز ضمن محکومیت اقدام آشوبگران و هنجارشکنان اظهار کرد: با توجه به شرایط خاص کشور و موفقیت هایی که در سطوح بین المللی رخ داده و همچنین اقدامات ارزشمندی که توسط دولت سیزدهم در حال انجام است همچنین حضور میلیونی مردم در پیاده روی باشکوه اربعین، دشمن را بر آن داشت تا کام مردم تلخ شود لذا دست به حوادث اخیر زد.
وی با بیان اینکه نیروی انتظامی از مردم هستند و مردم آنها را متعلق به خود می دانند، افزود: دشمن از طریق جنگ شناختی و پیچیده‌ای که از طریق فضای مجازی راه انداخته به دنبال آسیب به نظام مقدس جمهوری اسلامی و انقلاب اسلامی است.
زنگانه از مردم خواست نسبت به توطئه های دشمنان و افراد کوردل و منافق هوشیار و آگاه باشند و گفت: با بصیرت و هوشمندی ملت ایران از این فتنه هم عبور خواهیم کرد و دست دشمنان خالی خواهد ماند.
سرهنگ پاسدار باقر رحمانی، معاون هماهنگ‌کننده سپاه نینوا گلستان نیز در حاشیه این راهپیمایی اظهار کرد: دشمنان انقلاب اسلامی همیشه منتظر فرصتی هستند تا از آن برای ضربه به نظام مقدس جمهوری اسلامی و انقلاب اسلامی استفاده کنند.
وی ادامه داد: دشمنان همانند کفتار در کمین هستند تا از فرصت‌هایی که حق یا ناحق و خواسته یا ناخواسته و سهواً یا عمداً رخ می دهد سوءاستفاده کرده  و از طریق غول رسانه‌ای و تحریف‌هایی که انجام می دهند به انقلاب اسلامی ضربه بزنند.
رحمانی با بیان اینکه دشمنان و معاندین حادثه درگذشت مهسا امینی را دستاویز موج سواری و عقده گشایی خود قرار دادند، افزود: مستندات و فیلم های بازنشر شده نشان می دهد که هیچ گونه ضرب و شتم و اتفاق  خاصی در برخورد با مهسا امینی رخ نداده و دشمن در سناریویی از پیش تعیین شده دست به چنین آشوب ها و اغتشاشات زده است.
معاون هماهنگ‌کننده سپاه نینوا گلستان در پایان تأکید کرد: دشمن همیشه درصدد است تا با لجن‌پراکنی، قاعده بازی را به نفع خود تغییر دهد که با هوشیاری ملت و مسئولان این توطئه نیز نقش بر آب خواهد شد.

آخرین خبر گلستان در اینستاگرام :
Instagram.com/golestan_today