ایرنا/ امام جمعه بندرعباس گفت: آشوبگری، در هیچ قاموس و کشوری پذیرفته نیست و نیروی انتظامی با مدارا و آگاهی‌بخشی، چهره و ذات کریه اراذل و اوباش و دشمنان را به مردم شناساند.

حجت الاسلام محمد عبادی زاده، امام جمعه بندرعباس اظهار کرد: در وقایع اخیر، ۸۰ درصد افرادی که به خیابان ها آمدند نوجوانان زیر ۲۰ سال بودند که به دلیل ناآگاهی دچار اشتباه شدند و در این ناآگاهی، حاکمیت، خانواده، دانشگاه، آموزش و پرورش و سایر نهادهای موثر مقصر هستند.
وی یادآور شد: گروه دیگری هم در خیابان ها بودند که اراذل و اوباش بوده و به بلوا و آشوب و هتک حرمت نوامیس مسلمین و اماکن مقدس دست زدند که در هیچ قاموسی قابل پذیرش نیست.
امام جمعه بندرعباس ضمن قدردانی از نیروی انتظامی، پلیس را نیروی مظلومی توصیف کرد که به توصیه نظام فعلا مدارا کرده و آگاهی بخشی می کند تا چهره کریه اراذل و اوباش و دشمنان بهتر مشخص  و شناخته شود .
عبادی‌زاده هشدار داد: نیروی انتظامی و نظام اسلامی مقتدرتر از آن است که تعدادی اراذل بتوانند در برابر موج و خواست مردم کاری پیش ببرند.
وی اظهار کرد: عدم اشاره رهبر معظم انقلاب به این موضوعات در بیانات اخیرشان، نشان‌دهنده کوچک و بی‌اهمیت بودن اقدامات آشوبگرانه اراذل و فرصت‌طلبان است.
به گفته نماینده ولی فقیه در هرمزگان آنچه شاهد بودیم، جنگ روایت ها و نبرد احزاب رسانه‌ای بود که که در چند محور شکل گرفت و میدان داری منافقان که ۲۰ هزار نفر از مردم ایران را قتل عام کرده اند یا خاندان ننگین پهلوی و سلطنت و همچنین آمریکا با کارنامه سیاهشان، مهمترین تفاوت و ویژگی جنگ احزاب رسانه‌ای در وقایع اخیر است.
عبادی زاده توضیح داد: در در اولین محور، دشمنان تشکیک ایجاد کردند که مردم روایت های رسمی نظام را باور نکنند و هشتگ‌سازی و معتبرسازی سلبریتی ها و بازنشر شعارهای ساختارشکنانه محورهای دیگری از این جنگ رسانه‌ای است.
وی با قدردانی مجدد از پلیس و بسیج اظهار کرد: اینها فرزندان ایران هستند و امیدواریم آن بخش از از جوانان و نوجوانان نیز که دچار اشتباه شده‌اند به حدی از بلوغ و گاهی برسند که بتوانند دست‌های آلوده معاندان و دشمنان قسم خورده نظام را ببینند و تشخیص دهند.

آخرین خبر هرمزگان در اینستاگرام :
https://instagram.com/hormozgan.today