ایسنا/ معاون سیاسی، امنیتی استانداری همدان گفت: عده‌ای تلاش کردند مردم را دچار تشویش کنند اما اکنون با انسجام، وحدت و هماهنگی راهبردی، فضای آرامی در استان حاکم است.

حسن رضانیا، معاون سیاسی، امنیتی استانداری همدان پیرامون اعتراضات و تجمعات مردم در چند روز گذشته، اظهار کرد: آنچه اتفاق افتاده مجموعه‌ای از تلاش‌های از پیش طراحی شده جریان نفاق بود تا بتوانند اهداف شوم خود را عقده‌گشایی کنند.
وی با بیان اینکه حادثه مرگ مهسا امینی بهانه این افراد است، مطرح کرد: جریان معاند نظام، صهیونیست‌ها و جریان‌های عبری و عربی پشت این اتفاقات هستند.
رضانیا با اشاره به اعتراضات در همدان، مطرح کرد: در سه روز گذشته عده‌ای تلاش کردند مردم را دچار تشویش کنند. این افراد دشمنان نظام هستند و به بیت‌المال رحم نکردند اما اکنون با انسجام، وحدت و هماهنگی راهبردی، فضای آرامی در استان حاکم است.
معاون سیاسی، امنیتی استان همدان خاطرنشان کرد: مردم می‌خواهند برای مقابله با اشرار اجیر شده برخیزند اما فعلا نیاز به حضور مردم نیست و نیروهای ما توانمندی بالایی دارند.
وی از تعداد بازداشت‌شدگان، زخمی‌ها و کشته‌شدگان احتمالی این اعتراضات آماری ارائه نداد و تاکید کرد: در حال حاضر فضا آرام است و نظام با هیچ کس مسامحه ندارد بنابراین دشمنان نمی‌توانند کاری از پیش ببرند.

آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today