فارس/ ظهر امروز یکم مهرماه بعد از اقامه نماز عبادی سیاسی جمعه مردم دارالعباده یزد علیه اغتشاشات و هنجارشکنی های اخیر راهپیمایی کرده و این اقدام را که فتنه استکبار جهانی است محکوم کردند.

نمازگزاران یزدی در راهپیمایی امروز خود تخریب اموال عمومی، توهین به مقدسات ملت مسلمان ایران و ایجاد ناآرامی را محکوم کردند و با سردادن شعارهای نظیر«مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر منافق» انزجار خود را عاملین اغتشاشات اخیر اعلام کردند.
شرکت کنندگان در این راهپیمایی که بالغ بر دو هزار نفر زن و مردم، با اهتزاز پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران با آرمان‌های امام شهدا تجدید بیعت کرده و اعلام کردند با تمام توان پای ارزش های اسلامی ناب محمدی و جمهوری اسلامی ایران ایستاده‌اند.
راهپیمایی محکومیت فتنه‌های اخیر از مقابل مسجد ملا اسماعیل(محل برگزاری نماز جمعه مرکز استان یزد) آغاز و تا خیابان قیام به سمت حسینیه امیرچقماق ادامه پیدا کرد.
حضور جوانان با گروه‌های سنی مختلف از جمله ویژگی های این رویداد سیاسی، فرهنگی و اجتماعی در شهر میراث جهانی یزد بود که بیانگر ولایت مداری مردم دارالعباده است.
راهپیمایی اعتراضی به اغتشاشات اخیر در تمام شهرستان‌های استان یزد بعد از اقامه نماز جمعه با مشارکت پرشور اقشار مختلف مردم برگزار شده است.

آخرین خبر یزد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yazd_today