ایرنا/ مردم اردبیل به منظور محکومیت فتنه‌انگیزی استکبار جهانی و آشوبگران به خیابان‌ها آمده و با فریاد لبیک یا حسین(ع)، پشتیبانی و حمایت خود از نظام اسلامی را به نمایش گذاشتند.

در راهپیمایی اردبیلی‌ها علیه آشوبگران که پس از پایان آئین عبادی سیاسی نماز جمعه از مقابل مصلا تا چهارراه اردبیل برگزار شد، اقشار مختلف مردم، مسئولان، جانبازان و معلولانی که با ویلچر حضور یافته بودند و کودکان خردسال دارای پلاکاردهای یا حسین(ع) مسیر راهیمایی را با انسجام و همدلی طی کردند.
راهپیمایان با سردادن شعارهای "مرگ بر آمریکا، مرگ بر فتنه‌گر، مرگ بر آشوبگر، نیروی انتظامی حمایتت می‌کنیم، اردبیللی اویاق دی انقلابا دایاق دی" (اردبیلی بیدار است، حامی انقلاب است) بهانه‌جویی دشمن برای فتنه‌انگیزی و سلب آرامش و امنیت در داخل کشور محکوم کردند.
برخی از راهپیمایان که به طور کلی خردسال یا نوجوان بودند، با اهدای دسته‌های گل به ماموران نیروی انتظامی و پلیس، به مقام و جایگاه آنها احترام گذاشته، آنها را عزیز داشتند.

مردم اردبیل در محکومیت آشوبگران راهپیمایی کردند

راهپیمایان بعد از ورود و استقرار در چهارراه امام (ره) اردبیل، بار دیگر شعارهای دشمن شکن سردادند و سپس یکی از مداحان در باب ارادت اردبیلی‌ها به امام حسین(ع) و بیداری و بصیرت مردم این خطه در مقابل دشمنان، شعری قرائت کرد و با فریادهای شرکت‌کنندگان در راهپیمایی مورد استقبال قرار گرفت.
در ادامه قطعنامه راهپیمایی محکومیت فتنه‌گران و آشوبگران قرائت و با فریادهای الله اکبر مردان و زنان حاضر در میدان تایید شد.
نظیر این راهپیمایی در دیگر شهرستان‌های استان اردبیل با حضور مردم و مسئولان برگزار شد.

آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabil__today