ایرنا/ فرماندار مشهد گفت: سردسته‌های گروه‌های آشوبگر و همه کسانی که به اموال عمومی در این شهر آسیب رسانده بودند، شناسایی و دستگیر شده اند.

محسن داوری، فرماندار مشهد در تشریح این خبر اظهار کرد: آشوبگران طی شب‌های گذشته چهار خودروی سواری و پنج موتورسیکلت دولتی و خصوصی را در شهر مشهد به آتش کشیده و یا تخریب کردند.  
وی بدون اشاره به شمار دستگیرشدگان اضافه کرد: در جریان رفتارهای هنجارشکنانه نیز شیشه برخی ادارات شکسته شد و به بانک‌ها، تابلوهای شهرداری و سطل های زباله نیز خسارت وارد آمد.
فرماندار مشهد گفت: علاوه بر قاتلان بسیجی شهید «محمدرسول دوست محمدی» تعداد زیادی از عواملی که به صورت مستقیم با ضد انقلاب ارتباط داشتند نیز در مشهد دستگیر شده‌اند.
عباسعلی صفایی، فرماندار قوچان نیز بیان کرد: شیشه های چند بانک و اداره در شهر قوچان شکسته شد و کیوسک راهنمایی و رانندگی و یک خودروی عمومی نیز به آتش کشیده شد.
صفایی بدون اشاره به شمار دستگیرشدگان افزود: پیگیری برای شناسایی و دستگیری قاتلان شهید «مسلم جاویدی مهر»، جانباز ۵۰ درصد ارتشی که چهارشنبه در قوچان به دست آشوبگران به شهادت رسید، جریان دارد.آخرین خبر خراسان رضوی در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/khorasan_today
آخرین خبر خراسان رضوی در تلگرام :
https://t.me/Toos_today