باشگاه خبرنگاران/ فرماندار زنجان با اشاره به اهمیت توسعه متوازن روستایی در استان زنجان گفت: اعتبارات واریزی به دهیاری‌ها طی امسال، با هدف محرومیت‌زدایی افزایش چشمگیری داشته است.

پرویز خالقی، فرماندار زنجان با بیان اینکه امسال میزان واریزی اعتبارات شهرداری‌ها و دهیاری‌های استان زنجان نسبت به سال‌های گذشته رشد چشمگیری داشته است، اظهار کرد: تخصیص اعتبارات حاصل از درآمد‌های مربوط به مالیات بر ارزش افزوده برای عمران و آبادانی روستا‌ها که حاصل پیگیری‌های مستمر استاندار زنجان بوده است، موجبات هم افزایی در راستای ارائه خدمات از سوی دستگاه‌های دولتی به روستا‌ها می‌شود.
او به رویکرد ویژه مدیریت استان زنجان در راستای احقاق اهداف زیرساختی برای رشد ریشه‌ای نقاط مختلف شهر زنجان اشاره کرد و افزود: عملیاتی کردن پروژه‌های عظیم نظیر اقدام ملی مسکن در جهات مختلف شهر زنجان، آغاز عملیات اجرایی طرح احداث کمربندی شمالی زنجان، پیگیری موضوعات مربوط به ایجاد منطقه ویژه اقتصادی در زنجان و موارد مشابه، مصادیقی از نتایج نگاه زیرساختی مسئوان استان برای رشد اساسی این مرز و بوم است.
فرماندار زنجان با اشاره به مدیریت کلان شهرستان در زمینه توسعه روستایی گفت: تمام سعی مان بر این بوده است تا بجای منتظر ماندن برای مراجعه روستاییان به ادارات و طرح مشکلات خود، جلساتی را با حضور مدیران مربوطه در روستا‌ها برگزار کرده و ضمن دیدار چهره به چهره با اهالی روستاها، در راستای بهبود مشکلات آن ها در محل روستا تصمیم گیری کنیم.
خالقی بابیان اینکه فرصت خدمتگزاری بسیار کوتاه و مغتنم برای مسئولان است، افزود: مراجعه کنندگان به دستگاه‌های اجرایی و مسئولان به مثابه، ولی نعمتان هستند که بایستی به دیده منت برای شنیدن مشکلات آنان شتافته و برای رفع مسائل مراجعان گام اساسی و به موقع برداریم.

آخرین خبر زنجان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today