تسنیم/ ضدانقلاب در تجمعات اخیر اقدام به کشتن ۴ نفر از جوانان کردستان کرده و قصد داشته که این جنایات را به گردن نیروهای نظامی و انتظامی استان بیندازند که بررسی‌های انجام شده، حاکی از حکایت دروغ آنان است.

در پی بروز تجمعات اخیر در استان کردستان به دنبال اعتراض به فوت مهسا امینی، گروهک‌های ضدانقلاب با فراخوان و دعوت از جوانان برای حضور در خیابان‌ها و تبدیل اعتراضات به اغتشاش و آتش‌زدن اموال عمومی، پروسه کشته‌سازی را برنامه‌ریزی کرده بودند تا جائی‌که در هفته گذشته 4 نفر از جوانان کُرد توسط آن مزدوران کشته شدند.
گروهک‌های ضدانقلاب با تبلیغات دروغین و حمایت و هدایت استکبار جهانی که دنبال ریختن خون جوانان کردستانی و وارونه جلوه دادن واقعیات بودند، سعی داشتند این جنایات‌ها را به گردن مأموران نظامی و انتظامی و دستگاه‌های امنیتی در استان کردستان بیندازند که این‌بار نیز اهداف شوم و تیر آنان به سنگ خورد تا جائی‌که پدر فواد قدیمی از جانباختگان اعتراضات اخیر شهرستان دیواندره به تبلیغات دروغین رسانه‌های معاند واکنش نشان داد و گفت: پسرم را ضدانقلاب جلوی مغازه‌اش کشته و اصلاً مأموری در کار نبوده است.
سردار علی آزادی، فرمانده انتظامی استان کردستان به جزئیات جدیدی از کشته شدن 4 نفر از جوانان کردستانی توسط ضدانقلاب پرداخت و اظهار کرد: مأموران انتظامی در جریان تجمعات اخیر، اصلاً کسی را نکشته‌اند و همه شایعات رسانه‌های معاند کذب محض است.
وی کشته‌سازی را تکنیک تکراری و نخ‌نمای ضدانقلاب خواند و افزود: ضدانقلاب در راستای پروژه کشته‌سازی در تجمعات اخیر و تحت تأثیر قراردادن افکار عمومی و احساسات مردم دست به انتشار تصاویر و فیلم‌های جعلی و خودساختگی از کشتن افراد می‌کردند، که کاملاً دروغ بود.
فرمانده انتظامی استان کردستان با اشاره به اینکه اخیراً 3 نفر با گلوله جنگی و یک نفر در فاصله نزدیک و با گلوله ساچمه‌ای توسط ضدانقلاب کشته شدند، عنوان کرد: جوان سقزی «دو ساعت قبل از اغتشاشات» کشته شده بود و اصلاً ربطی به جریان تجمعات نداشت و کاملاً برنامه‌ریزی شده بود.
آزادی گفت: پس از این اتفاقات، عناصر گروهک‌های ضدانقلاب به بهانه حمایت از مهسا امینی، با حمل سلاح‌های مختلف آمریکایی و بمب‌های دست‌ساز قصد حضور بین مردم و ایجاد ناامنی در استان را داشتند که با رشادت نیروی انتظامی و متولیان امنیت ناکام ماندند.

آخرین خبر کردستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online