صدا و سیما/ فرماندار مشهد در پی شهادت بسیجی مدافع خیمه‌های عزای حضرت رضا علیه السلام، شهید محمد رسول دوست محمدی پیام تسلیتی صادر کرد.

محسن داوری، معاون استاندار و فرماندار شهرستان مشهد در بخشی از پیام خود آورده است: «در روز‌هایی که دشمن این مرز و بوم و عوامل دست نشانده داخلی شان؛ امنیت را که از اصلی‌ترین ارکان جامعه است به چالش کشده اند بزرگ مردانی همچون شهید محمد رسول دوست محمدی جانشان را فدا می‌کنند تا این مهم دچار خدشه نشود.
اما برهم زنندگان نظم عمومی جامعه باید بدانند اقداماتشان ثمره‌ای جز انزجار عمومی مردم را نخواهد داشت و خون پاک بر زمین ریخته شهدای ایران عزیز و شهید امنیت و مدافع حریم اهل بیت، نیز با پاسخ سختی از طرف مردم ولایت مدار مشهد به دشمنان خارجی و منافقان داخلی و عوامل دست نشانده آن‌ها مواجه خواهد شد.»
محسن داوری در پیام خود افزوده است: با عرض تسلیت به ساحت مقدس حضرت، ولی عصر (ارواحنا فداک) و نائب بر حق ایشان و امت شهید پرور ایران اسلامی انزجار و بیزاری خود از این اقدام خصمانه را اعلام می‌کنیم.
در پی اغتشاشات چند روز اخیر در مشهد که به دنبال آن توسط اغتشاشگران هتک حرمت و جسارت به پرچم اباعبدالله الحسین علیه اسلام صورت گرفت، یکی از عوامل اصلی جریان اراذل و اوباش قصد آتش زدن خیمه عزای حضرت رضا علیه السلام را داشت که بسیجی مدافع اهل بیت علیهم السلام در دفاع از خیمه عزا به مقام والای شهادت نایل آمد.
پیکر پاک شهید محمد رسول دوست محمدی این شهید مدافع امنیت صبح امروز بر دوش مردم همیشه در صحنه و شهیدپرور مشهد از میدان دکتر شریعتی به سمت حرم مطهر تشییع شد.

آخرین خبر خراسان رضوی در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/khorasan_today
آخرین خبر خراسان رضوی در تلگرام :
https://t.me/Toos_today