مهر/ رئیس کل دادگستری استان کرمان از دستگیری عوامل ناآرامی های اخیر در کرمان خبر داد و گفت: مردم هوشیارانه راهشان را از اغتشاشگران جدا کردند.

حجت الاسلام ابراهیم حمیدی، رئیس کل دادگستری استان کرمان در دیار با خانواده شهید مظهری صفات از شهدای دفاع مقدس اظهار کرد: مردم برای این انقلاب و کشور خون‌های زیادی داده‌اند اما دشمن در تلاش است با اقدامات مختلف به نظام اسلامی ضربه بزنند.
وی عنوان کرد: مردم کرمان خوشبختانه به خوبی راهشان را از این جریان جدا کردند و بصیرت خود را نشان دادند.
حمیدی بیان کرد: به مردم اطمینان می‌دهیم به صورت قاطع با اغتشاشگران و لیدرهای آنها برخورد می‌کنیم و اجازه توهین به مقدسات و ضربه به نظام اسلامی را نمی‌دهیم.
رئیس کل دادگستری استان کرمان بیان کرد: عوامل ناآرامی‌های اخیر در کوتاه‌ترین زمان ممکن شناسایی و دستگیر شدند و با آنها برخورد می‌شود و در این زمینه اغماض نداریم.
وی افزود: برخی نیز در این مسیر فریب خوردند که در ابتدا ارشاد این افراد در دستور کار است.
او با اشاره به اینکه ملت ارزشهای انقلاب و اسلام را ارجح می‌دانند و اجازه خدشه وارد شدن به ارزشهای اسلامی را نمی‌دهند و در این راه ایستاده‌اند.
وی تاکید کرد نظارت و رصد کامل جریان‌ها در حال انجام است و به دشمنان اجازه نمی‌دهیم در شهر مقاومت اسلامی دست به توطئه بزنند.
رئیس کل دادگستری استان کرمان با اشاره به راهپیمایی محکوم کردن اغتشاشات گفت: حضور گسترده مردم در این راهپیمایی نشان داد دشمن نمی‌تواند مردم آگاه را از مسیر دور کند و این ملت پای انقلاب ایستاده‌اند.

آخرین خبر کرمان در اینستاگرام :
Instagram.com/kerman__akhbar