صدا و سیما/ شبانه‌روز گذشته موردی از فوت بر اثر ابتلا به سویه جدید اُمیکرون در مراکز درمانی مازندران ثبت نشده است.

۳۰ بیمار تازه مبتلا به کرونا، شبانه روز گذشته در بیمارستان‌های زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی مازندران و بابل بستری شدند.
همچنین در ۲۴ ساعت گذشته ۱۳بیمار مبتلا به کووید ۱۹ با بهبودی نسبی از بیمارستان‌های مازندران مرخص شدند.
هم اکنون ۷۲ بیمار مبتلا به کرونا ویروس در مراکز درمانی مازندران بستری هستند که از این تعداد ۲۷بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه، تحت درمان قرار دارند.
شبانه روز گذشته موردی از فوتی بر اثر ابتلا به سویه جدید اُمیکرون در مراکز درمانی مازندران و بابل ثبت نشده است.

دانشگاه علوم پزشکی مازندران: بستری ۲۹بیمار جدید کرونایی
دکتر فرهاد غلامی،‌ رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران اظهار کرد: در۲۴ ساعت گذشته ۲۹بیمار جدید مشکوک به کووید۱۹ در بیمارستان‌های زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی مازندران، بستری و در این مدت ۱۱ نفر از بیمارستان‌ها ترخیص شدند.
غلامی افزود: ۲۴بیمار با علائم تنفسی حاد در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های استان بستری هستند.
او گفت: هم اکنون ۶۴بیمار مبتلا به کووید ۱۹ در بیمارستان‌های زیر مجموعه این دانشگاه بستری هستند.
غلامی افزود: موردی از فوتی بر اثر ابتلا به کووید۱۹؛ شبانه روز گذشته در بیمارستان‌های زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی مازندران ثبت نشده است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران بر رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی از جمله استفاده از ماسک، حضور نیافتن در تجمع ها، رعایت فاصله گذاری اجتماعی، پرهیز از سفر‌های غیرضروری و بهداشت دست تاکید کرد.

دانشگاه علوم پزشکی بابل: بستری یک بیمار جدید کرونایی
دکتر سیدعلی مظفرپور خوشرودی،‌ سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بابل نیز بیان کرد: در حال حاضر ۸ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های بابل بستری هستند.
خوشرودی افزود: در حوزه دانشگاه علوم پزشکی بابل در ۲۴ ساعت گذشته یک بیمار جدید بستری و ۲ بیمار نیز از بیمارستان‌ها ترخیص شدند.
او با بیان اینکه ۳ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند گفت: موردی از فوت بر اثر ابتلا به کووید۱۹ شبانه روز گذشته در بیمارستان‌های زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی بابل ثبت نشده است.

آخرین خبر مازندران در اینستاگرام :
https://instagram.com/mazandaran_today