ایرنا/ کارشناس اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: وزش باد به نسبت شدید تا شدید طی روزهای یکشنبه و دوشنبه هفته‌جاری پدیده غالب هواشناسی در مناطق مختلف این استان پیش‌بینی شده است.

آیدا فاروقی، کارشناس اداره کل هواشناسی خراسان رضوی اظهار کرد: برای عصر امروز وزش باد به نسبت شدید و شدید همراه با گرد و خاک و کاهش میدان دید در استان خراسان رضوی پیش‌بینی شده است.
وی بیان کرد: در این مدت آسیب به سازه‌های موقت با توجه به سرعت وزش باد در خراسان رضوی دور از انتظار نیست، بیشترین سرعت وزش باد در جنوب شرق و مناطق بادخیز غرب استان خواهد بود.
کارشناس اداره کل هواشناسی خراسان رضوی نوسان دمای هوای امروز مشهد را بین ۱۶ تا ۳۵ درجه سلسیوس اعلام کرد و اظهار داشت: همچنین برای روز دوشنبه بواسطه افزایش موقت ابر دمای هوای روزانه در بیشتر مناطق مشهد کاهش پیدا می کند.
فاروقی بیان داشت: دیروز قوچان با ۱۰ درجه سلسیوس و بردسکن با ۳۸ درجه به ترتیب سردترین و گرمترین دما در استان خراسان رضوی را تجربه کردند.
وی بیان کرد: نوسان دما در مشهد نیز بین ۱۵ و ۳۳ درجه بود، بیشترین سرعت وزش باد در تایباد با ۴۰ کیلومتر بر ساعت ثبت شده است.

آخرین خبر خراسان رضوی در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/khorasan_today
آخرین خبر خراسان رضوی در تلگرام :
https://t.me/Toos_today