ایرنا/ رئیس پلیس راه استان قزوین گفت: ترافیک هم اکنون در لاین شمالی آزادراه های استان نیمه سنگین اما روان گزارش شده است.

سرهنگ فرهاد ذاکری منش، رئیس پلیس راه استان قزوین اظهار کرد: با توجه به تعطیلات پیش رو و ترافیک سنگین در راه های ارتباطی استان طی ۲ روز گذشته، هم اکنون ترافیک آزادراهی استان به خصوص لاین شمالی آزادراه قزوین - کرج و قزوین - رشت نیمه سنگین اما روان است.
وی با اشاره به اعمال محدودیت های ترافیکی در سطح استان، تصریح کرد: پلیس راه استان قزوین برای برقراری امنیت جاده ای و حفظ جان مسافران، امروز یکشنبه و سه شنبه تردد کامیون و تریلرهای سنگین و نیمه سنگین به غیر از مواد سوختی و فاسد شدنی را در جاده قدیم قزوین - رشت از ساعت ۸ تا ۲۴ ممنوع اعلام کرده است.
این مسئول انتظامی خاطرنشان کرد: به رانندگان توصیه می شود تا با توجه به ترافیک نیمه سنگین امروز و به خصوص برای روز سه شنبه ضمن رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی، از هرگونه عجله و شتاب برای رسیدن به مقصد خودداری کرده و هنگام سفر نیز از پارک وسایل نقلیه و استراحت در حاشیه راه به طور جدی خودداری کنند.
سرهنگ ذاکری منش خاطرنشان کرد: صحبت نکردن با تلفن همراه و سرنشینان خودرو، توجه به جلو و رعایت فاصله طولی، بستن کمربند ایمنی از سوی راننده و سرنشینان خودرو و در نهایت خودداری از سرعت و سبقت غیرمجاز از جمله موارد مهمی هستند که رانندگان بایستی نسبت به اجرای آن دقت لازم را به عمل آورند.

آخرین خبر قزوین در اینستاگرام :
https://instagram.com/qazvin_today