ایسنا/ مدیرکل آموزش و پرورش گیلان، با تاکید بر لزوم تصویب نرخ مشخص شده سرویس مدارس در شورای شهر، گفت: این نرخ جهت اصلاح به مدارس هر شهرستان فرستاده می‌شود.

محمد فائزی، مدیرکل آموزش و پرورش گیلان با تبریک بازگشایی مدارس به اولیا و دانش آموزان و جامعه فرهنگی، اظهار کرد: شاهد فعال سازی ایاب و ذهاب دانش آموزان در قالب سرویس مدارس هستیم.
وی با بیان اینکه طبق روان قانونی نرخ سرویس مدارس در کارگروهی تحت همین عنوان تعیین می شود، افزود: نماینده انجمن اولیا و مربیان مدارس، نماینده انجمن تاکسیرانی، نماینده شهرداری، نماینده شورای شهر و نماینده بخشداری عضو این کارگروه هستند و طی جلساتی مبلغ اولیه را مشخص می کنند.
مدیرکل آموزش و پرورش گیلان در گفت وگوی ویژه خبری، با تاکید بر لزوم تصویب نرخ مشخص شده سرویس مدارس در شورای شهر، خاطرنشان کرد: این نرخ جهت اصلاح به مدارس هر شهرستان فرستاده می‌شود.
فائزی با بیان اینکه نرخ نهایی تعیین شده به فرمانداری ها جهت ابلاغ ارسال می شود، گفت: این نرخ در مدارس در معرض دید اولیا قرار خواهد گرفت.
وی یادآور شد: پیمانکاران حق اخذ مبلغ بیشتر را نخواهند داشت و می‌توانند اعتراض خود به قیمت‌های مصوب این کارگروه را به فرمانداری و شواری شهر ارائه دهند.

آخرین خبر گیلان در اینستاگرام :
https://instagram.com/gilan_today