آخرین خبر/ مردم اصفهان با حضور در مراسم عزاداری 28 صفر، ضمن عزاداری، نسبت به اغتشاشات و آشوب‌های اخیر ایجاد شده واکنش نشان داده و با سردادن شعارهایی، نفرت و انزجار خود را از این اقدامات آشوب گرانه اعلام کرده و خواستار برخورد قاطع نیروی انتظامی و قوه قضائیه با آنان شدند.

مردم اصفهان از ساعت ۸ صبح امروز با حضور در قافله عزای نبی مکرم اسلام(ص) و امام حسن مجتبی(ع)، از میدان بزرگمهر تا گلستان شهدای اصفهان به سوگواری پرداختند.
در این مراسم که با حضور پرشور جوانان و نوجوان برگزار شد، مردم ضمن عزاداری، نسبت به اغتشاشات و آشوب‌های اخیر ایجاد شده واکنش نشان داده و با سردادن شعارهایی، نفرت و انزجار خود را از این اقدامات آشوب گرانه اعلام کرده و خواستار برخورد قاطع نیروی انتظامی و قوه قضائیه با آنان شدند.
مردم با سردادن شعارهایی نظیر «حسین حسین شعار ما است شهادت افتخار ما است» و «ای اهل حرم وقت دفاع از حرم ما است، پر از خون علم ما است» بر تداوم راه دفاع از میهن و آرمان‌های شهدا تاکید کردند.
گفتنی است در این مراسم پیکر مطهر سه تن از شهدا تشییع شد.
مردم اصفهان «نیروی انتظامی تشکر تشکر» در این راهپیمایی ضمن اعلام انزجار از فتنه گران از نیروهای انتظامی در مقابله با اغشاش گران حمایت کردند.
مردم اصفهان در پایان این مراسم در بیانیه‌ای ضمن اعلام حمایت از اقدامات دولت بویژه مواضع اخیر رئیس جمهور در سازمان ملل متحد هرگونه توطئه افکنی، فتنه انگیزی، آشوب طلبی و اغتشاش را محکوم و خواستار مقابله قاطع و برخورد با فتنه گران شدند.

آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today