ایرنا/ سپاه شهدای آذربایجان غربی در پی شهادت مظلومانه بسیجی «سیدعباس فاطمیه» در ارومیه به دست اغتشاشگران با صدور بیانیه‌ای، این شهادت مظلومانه را تسلیت گفت.

در این بیانیه که روز یکشنبه صادر شده، آمده است: بار دیگر یکی از پیروان مکتب حضرت روح الله(ره) و عاشقان امام خامنه ای عزیز(حفظه الله) در سنگر حفظ آرمان‌های انقلاب اسلامی به قافله اصحاب آخرالزمانی سیدالشهدا پیوست تا ثابت کند که صحرای کربلا و روز عاشورا به وسعت همه تاریخ است.
شهادت مظلومانه بسیجی دلاور سیدعباس فاطمیه توسط اغتشاشگران مزدور، موجبات تأثر، تأسف و انگیزه‌ای مضاعف برای مردم انقلابی و پاسداران نظام جمهوری اسلامی در این مقطع حساس از تاریخ ۴۳ ساله انقلاب اسلامی شد.
در ادامه این بیانیه تاکید شده است: قطعا حضور حماسی و پرشور مردم غیور و همیشه در صحنه ایران اسلامی در راهپیمایی روز جمعه اول مهرماه و محکومیت اغتشاشات آشوب طلبان، تجلی دفاع و پشتیبانی همه جانبه ملت ایران از ارزش‌های اسلامی و وفاداری نسبت به نظام مقدس جمهوری اسلامی بود و یکپارچگی و ایستادگی مردم در حفظ آرمان‌های الهی انقلاب را متجلی ساخت و مهر باطلی بر نقشه‌های شوم استکبار و ایادی آن در منطقه شد.
در بیانیه سپاه شهدای آذربایجان غربی با تسلیت شهادت بسیجی دلاور، مجاهد و انقلابی خود به محضر امام زمان(عج)، فرمانده معظم کل قوا، خانواده این شهید عظیم و مردم شهید پرور استان، اظهار شده است: بی گمان سرپنجه غیرت پیروان راه شهیدان، تقاص خون این شهید را از مزدوران خواهد ستاند.
«سیدعباس فاطمیه» در درگیری با اغتشاش گران در ارومیه مجروح شد و امروز در یکی از بیمارستان‌های ارومیه به شهادت رسید.
او پنجشنبه شب بر اثر ضربات وارد شده توسط اغتشاش گران به کُما رفته بود.

آخرین خبر آذربایجان غربی در اینستاگرام :
https://instagram.com/wazerbaijan_today