مهر/ همزمان با سالروز رحلت پیامبر(ص) و امام حسن(ع) پیکر شهید «حسین یوسفی» بر دوش مردم بیرجند تشییع و در قطعه یک شهدا به خاک سپرده شد.

مردم ولایی خراسان جنوبی پیش از ظهر یکشنبه پیکر شهید تازه تفحص شده دفاع مقدس شهید «حسین یوسفی هریوند» را همزمان با سالروز رحلت پیامبر اکرم(ص) و امام حسن مجتبی(ع) تشییع کردند.
این شهید والامقام در سال ۶۲ و در عملیات خیبر به شهادت رسید و بعد از ۳۹ سال پیکر پاک او شناسایی شد.
در مراسم تشییع پیکر پاک این شهید بزرگوار استاندار خراسان جنوبی، مسئولان نظامی و انتظامی، خانواده شهدا و عموم مردم بیرجند حضور داشتند و آیت الله عبادی نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی بر پیکر پاک این شهید نماز اقامه کردند.
مراسم تشییع تا قطعه یک گلزار شهدای بیرجند ادامه داشت و در پایان مراسم پیکر شهید «حسین یوسفی هریوند» در قطعه یک مزار شهدای بیرجند به خاک سپرده شد.
گفتنی است در این مراسم مردم شهیدپرور و انقلابی خراسان جنوبی با سر دادن شعارهایی در حمایت از نیروی انتظامی و مخالف با اغتشاشات و بی نظمی‌های اخیر حمایت خود را از نظام اسلامی نشان دادند.
حجت الاسلام امین رضا کمالی، نماینده ولی فقیه در سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی نیز در این مراسم اظهار کرد: مرگ به شیوه به شهادت در واقع مکتب ساز است.
وی بیان کرد: خداوند به کسانی که در این مسیر حرکت می‌کنند بشارت فضل و نعمت‌های بی پایان از جانب خود داده است.
نماینده ولی فقیه در سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی گفت: در طول ۲۰۰ سال گذشته هر زمانی که متجاوزان به این کشور حمله می‌کردند بخشی از خاک ایران تقدیم آنان می‌شد.
کمالی ادامه داد: اما در دوران هشت سال دفاع مقدس رزمندگان و شهدا نگذاشتند ذره‌ای از خاک مقدس ایران جدا شود.
وی با اشاره به بی نظمی‌ها و اغتشاشات اخیر یادآور شد: از کسانی که این روزها تحت تأثیر فضای مجازی قرار قرار گرفته و فریب خورده‌اند می‌خواهیم که به سیل خروشان امت انقلابی ایران برگردند.

آخرین خبر خراسان جنوبی در اینستاگرام :
https://instagram.com/skhorasan_today