ایکنا/ «اجتماع بزرگ مردمی بانوان انقلاب» در لبیک به احکام نورانی قرآن و اسلام و محکومیت و اعلام انزجار از هتک حرمت به قرآن کریم، مساجد و حجاب فاطمی، فردا دوشنبه چهارم مهرماه رأس ساعت ۱۵ در شهرکرد برگزار می‌شود.

در پی هتک حرمت عده‌ای فریب‌خورده به ساحت مقدس قرآن کریم و مقدسات و نیز ارتکاب حرکات هنجارشکنانه، «اجتماع بزرگ مردمی بانوان انقلاب» در چهارمحال‌وبختیاری در لبیک به احکام نورانی قرآن و اسلام و محکومیت و اعلام انزجار از هتک حرمت به قرآن، مساجد و حجاب فاطمی، در شهرکرد برگزار می‌شود.
این اجتماع مردمی فردا دوشنبه چهارم مهرماه رأس ساعت ۱۵ در شهرکرد، خیابان کاشانی، حدفاصل میدان آیت‌الله دهکردی و چهارراه هواپیمایی برگزار خواهد شد.
امروز سوم مهرماه و در سالروز رحلت پیامبر اکرم(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) نیز عزاداران و دوستداران اهل‌بیت(ع) در شهرکرد در محکومیت اغتشاشات اخیر راهپیمایی کردند و نسبت به حرکات هنجارشکنانه عده‌ای مزدور و فریب‌خورده اعلام انزجار کردند.
عزاداران آل‌الله در شهرکرد از میدان بسیج تا میدان ۱۲ محرم راهپیمایی و سپس در میدان آستان مقدس امامزادگان حلیمه و حکیمه خاتون(س) اجتماع کردند.

آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در اینستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday