صدا و سیما/ محدودیت‌های ترافیکی تا فردا در راه‌های ارتباطی استان مازندران ادامه دارد.

مرکز مدیریت راه‌های استان اعلام کرد: محدودیت‌های ترافیکی تا فردا، چهارشنبه ۶ مهر، در محور‌های ارتباطی مازندران ادامه دارد.
براین اساس؛ آمد و شد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ تا ۲۴ سه شنبه و چهارشنبه از کرج و ابتدای آزادراه تهران - شمال به مرزن آباد ممنوع و در صورت اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ تا ۲۴ همان روز از مرزن آباد به کرج و تهران یکطرفه خواهد شد.
همچنین با تداوم ممنوعیت تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت (به استثناء حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی) از محور کرج - چالوس و بالعکس، و تریلر‌ها از محور هراز، رفت و آمد همه کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت ۶ تا ۲۴ روز‌های سه شنبه و چهارشنبه از تهران به آمل و بالعکس ممنوع است.
در ادامه محدودیت‌های ترافیکی، تردد انواع موتور سیکلت تا ساعت ۶ چهارشنبه از محور‌های کرج - چالوس، هراز، سوادکوه و بالعکس ممنوع و تردد موتور سیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.
مرکز کنترل ترافیک پلیس راه مازندران با اعلام اینکه اجرای محدودیت‌ها منوط به افزایش حجم تردد در محور‌ها خواهد بود، شماره تلفن‌های ۲۱۸۲۴۴۳۴ و ۲۱۸۲۴۴۲۰ با پیش شماره ۰۱۱ را شبانه روز آماده پاسخگویی در خصوص وضعیت راه‌های استان اعلام کرد.

آخرین خبر مازندران در اینستاگرام :
https://instagram.com/mazandaran_today