باشگاه خبرنگاران/ شهر شیراز و سومین حرم اهل بیت شاهچراغ(ع) در سالروز شهادت هشتمین خورشید تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) غرق در عزا و ماتم است.

همزمان با سالروز شهادت هشتمین ستاره تابناک امامت و ولایت، امام رضا(ع) شیعیان و دوستداران اهل بیت(ع) امروز با برگزاری آیین‌های مختلف عزاداری سنتی در شیراز و سومین حرم اهل بیت(ع) در سوگ امام رئوف و عالم آل محمد(ص) گریستند.
هیات‌های عزاداری نیز به همراه دسته‌های سینه‌زن و زنجیرزن نیز از مناطق مختلف شیراز و حتی شهرستان‌ها از میدان شهدا به سمت حرم مطهر حضرت شاهچراغ(ع) حرکت کرده تا متحد و یکپارچه با تجمع خود این مصیبت بزرگ را به آن حضرت و امام عصر(عج) تسلیت گویند.
عاشقان و شیفتگان ثامن الحجج(ع) شب گذشته و امروز با برگزاری آیین‌های مختلف در اقصی نقاط استان فارس عشق و ارادت خود را نسبت به حضرت امام رضا(ع) ابراز کردند.
دوستداران اهل بیت عصمت و طهارت(ع) با حضور در مساجد، حسینیه‌ها و بقاع متبرکه و ذکر زیارت نامه امام رضا(ع) و دعای آخرین روز صفر به عزاداری و سوگواری پرداختند.  
لاله‌گردانی خادمان حرم مطهر و شام غریبان شهادت امام رضا(ع) پایان بخش برنامه‌های حرم مطهر در پایان ماه صفر است که امشب همزمان با نماز مغرب و عشا در حرم مطهر برگزار می‌شود.

آخرین خبر فارس در اینستاگرام :
https://instagram.com/fars.online