ایرنا/ کارشناس اداره‌کل هواشناسی استان همدان با اشاره به اینکه دمای هوا طی چند روز آینده تغییر محسوسی نخواهد داشت، شرایط جوی استان در روزهای آینده را پایدار پیش‌بینی کرد.

محمدحسن باقری‌شکیب، کارشناس اداره‌کل هواشناسی استان همدان بیان کرد: دمای هوای همدان اکنون ۲۲ درجه سانتیگراد بالای صفر و آسمان این شهر صاف و آرام است. 
وی ادامه داد: بر اساس بررسی داده‌ها و نقشه های پیش‌یابی هواشناسی، آسمان بیشتر نقاط استان همدان در ۲۴ ساعت آینده، صاف تا قسمتی ابری، همراه با وزش باد پیش بینی می شود.
کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان با اشاره به اینکه بعد از ظهر فردا چهارشنبه سرعت وزش باد در بیشتر نقاط استان افزایش می‌یابد، اظهار داشت: سرعت وزش باد در برخی از نقاط استان به صورت موقت به ۵۰ کیلومتر در ساعت نیز می رسد.
باقری شکیب خاطرنشان کرد: بیشینه و کمینه دمای هوای شهر همدان نیز در ۲۴ ساعت گذشته به ترتیب ۳۲ و هفت درجه سانتیگراد بالای صفر به ثبت رسیده است.
به گفته وی دمای هوای همدان در ۲۴ ساعت آینده نیز بین ۲۳ و هفت درجه سانتیگراد بالای صفر در نوسان خواهد بود.
آب و هوای استان همدان در نتیجه وجود کوه‌های مرتفع، رودخانه‌ها و پستی و بلندی‌های زیاد به شدت متغیر است و زمستان‌های سرد، پر برف و باران و تابستان‌های معتدل دارد.

آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today