آخرین خبر/ کودک‌ربایی یکی از پلیدترین جنایاتی است که امنیت واقعی و روانی یک جامعه را به‌طور کامل به هم می‌ریزد. فیلم «تلفن سیاه» در ژانر جنایی و وحشت با ته‌مایه‌های ماورایی، از منظری متفاوت به این پدیده شوم می‌پردازد و شیطانی بودن آن را عیان می‌کند.

داستان چیه؟

داستان فیلم درباره شهر کوچکی است که مجموعه‌ای از کودک‌ربایی‌های تلخ و مخوف در آن رخ می‌دهد. در این بین نوجوانی باهوش آخرین قربانی کودک‌ربا می‌شود. کودک‌ربایی که همیشه ماسک مخوف به‌ چهره دارد و بازی زیبای بازیگر اسکاری یعنی ایثان هاوک آن را ترسناک‌تر کرده. زیرزمینی سیاه و زشت که عایق صداست، محل نگهداری کودک ربوده‌شده است. تلفنی سیاه و خراب در آن زیرزمین قرار دارد و آخرین قربانی باید با استفاده از هوشش تلاش کند پیش از آن‌ که کشته شود از چنگال کودک‌ربا فرار کند. اما در این بین تماس‌هایی با تلفن سیاه گرفته می‌شود که از طرف قربانیان قبلی است. (برای تماشا کلیک کنید)

چرا باید ببینیم؟

«تلفن سیاه» موسیقی متن جالب و طراحی صحنه و لباس فوق‌العاده‌ای دارد. داستان کشش بالایی در همراه‌کردن مخاطب دارد. بازی‌های فیلم کاملاً در خدمت القای ترس داستان است. در این فیلم با یک دلهره بزرگ و تا حد هیچکاکی طرفید نه یک اسلشر پر از خونریزی. اسکات دریکسون کارگردان کارکشته فیلم تا به‌ حال آثار موفقی چون قسمت اول «دکتر استرنج»، دوگانه «سنیستر» و فیلم معروف «جن‌گیری امیلی رُز» را ساخته که همگی موفق بوده‌اند و حالا از پس چالشی تازه برآمده. یک تریلر دلهره‌آور با سس متافیزیک. برای تماشای رایگان فیلم با اینترنت همراه (بدون نیاز به خرید اشتراک و با حجم تمام بهاء) کافی است روی لینک زیر کلیک کنید.

>>> تماشای رایگان فیلم با زیرنویس فارسی

نکته 1: برای تماشای فیلم با اینترنت همراه نیازی به خرید اشتراک ندارید. (حجم مصرفی شما تمام بهاء می‌شود). فقط کافی است برای تماشای بهتر آخرین خبرتان را به روز کنید.  

نکته 2: اگر می‌خواهید با تلویزیون هوشمند فیلم تماشا کنید کافی‌ست اینترنت همراه را روی تلویزیون هات‌اسپات کنید و «آخرین خبر» را در مرورگرتان جست‌وجو کنید.

نکته 3: اگر هم از اینترنت خانگی استفاده می‌‌کنید می‌توانید با کمترین قیمت ممکن یک اشتراک بگیرید. در این حالت حجم اینترنت مصرفی شما نیم بهاء خواهد بود.

برای تماشای فیلم و سریال‌های بیشتر به بخش «سینما و چهره» آخرین خبر بروید. این پیشنهادها را هم از دست ندهید:.

.

.

آخرین خبر آذربایجان شرقی در اینستاگرام :
instagram.com/EAzerbaijan_Today