ایرنا/ فرمانده مرزبانی کشور با بیان این که هرگونه تحرک در پشت مرزهایمان را به دقت رصد می کنیم، اعلام کرد: به تازگی یک تیم تروریستی هفت نفره توسط همکاران هنگ مرزی خداآفرین منهدم شد.

سردار احمدعلی گودرزی، فرمانده مرزبانی کشور در بازدید از هنگ مرزی خداآفرین با اشاره به توان دفاعی و اطلاعاتی بالای نیروهای مرزبانی عنوان کرد: تمام مرزهای کشور زیر رصد اطلاعاتی و امنیتی مرزبانی قرار دارنند.
وی اضافه کرد: با ارتقای آموزش های تخصصی به مرزبانان و واگذاری تجهیزات نوین نظامی به آنها، در کنار ایمان مرزنشینان، امروز امنیت و اقتدار کامل در مرزهای کشور به خصوص شمال و شمال غرب وجود دارد.
وی ادامه داد: ما با هر گونه تردد غیرقانونی و اقدام مسلحانه در مرزهای کشور به شدت برخورد می کنیم و پاسخ ما به متجاوزان سخت و شکننده خواهد بود.
گودرزی گفت: اخیرا یک تیم تروریستی هفت نفره به همراه تجهیزات نظامی و مقادیری سلاح و مهمات توسط همکاران هنگ مرزی خداآفرین منهدم شد.  
وی ضمن تذکر به همسایگان کشورمان با تاکید بر اینکه جمهوری اسلامی ایران، کشوری با ثبات و مقتدر است، افزود: به همسایگان مان توصیه می کنیم اجازه  ندهند اشرار از خاک آنها علیه کشور ما اقدام کنند. 
وی با اشاره به تحرکات اخیر در پشت مرزهای کشورمان گفت: ما در چند روز اخیر یک تیم تروریستی را که به داخل کشور نفوذ کرده بود، در کوتاه ترین زمان ممکن با کمک نیروهای نظامی و امنیتی شناسایی و به طور کامل منهدم کردیم.  
فرمانده مرزبانی کشور یادآوری کرد: اشراف اطلاعاتی خوبی در مرزهایمان داریم و این اشراف باعث شده در طول مرزهای هشت هزار و ۷۷۵ کیلومتری کشور، امنیت و ثبات برقرار باشد تا مردم با خیال راحت به زندگی شان برسند.

آخرین خبر آذربایجان شرقی در اینستاگرام :
instagram.com/EAzerbaijan_Today