تسنیم/ مدیرکل حمل‌ و نقل جاده‌ای استان ایلام گفت: جابه‌جایی کالا در استان در ۶ ماه گذشته ۹ درصد رشد داشته است.

سید زاهدین چشمه خاور، مدیرکل حمل‌ و نقل جاده‌ای استان ایلام به جابه‌جایی یک میلیون و 103 هزار تن کالا در ایلام اشاره و اظهار کرد: 98 درصد جابه‌جایی کالا در استان ایلام توسط بخش حمل و نقل جاده‌ای انجام می‌شود و به همین جهت ضرورت دارد تلاش و برنامه مدونی برای گسترش این شبکه مهم و اثرگذار در اقتصاد استان پیش‌بینی و اجرایی شود.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان ایلام یادآور شد: جابه‌جایی انجام شده در حمل و نقل جاده‌ای از نظر حمل کالا از رشد 8 درصدی نسبت به مدت مشابه و از در بعد صدور بارنامه از رشد 9 درصدی برخوردار است.
وی گفت: سیمان، گندم و انواع مصالح ساختمانی بیشترین میزان کالا‌هایی بوده که در این مدت توسط ناوگان حمل و نقل عمومی استان جابه‌جا شده است.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان ایلام گفت: در صورت مشاهده تخلف، متخلفان به کمیسیون‌های رسیدگی به تخلفات سازمان راهداری معرفی و برابر ضوابط با آن‌ها برخورد خواهد شد.
چشمه خاور تاکید کرد: مردم می‌توانند از طریق شماره پیامکی 1000141 و یا تلفن گویای 141 شکایات خود را جهت پیگیری به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ایلام منعکس کنند.

آخرین خبر ایلام در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/akharinkhabar_ilam/