فارس/ رئیس اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات اداره کل آموزش و پرورش استان ایلام گفت: کسب رتبه اول کشوری ایلام در حوزه های ثبت نام پایه اول ابتدایی، پایه هفتم و توزیع کتب درسی سبب اظهار رضایت تیم ارزیابی وزارت را فراهم آورده است.

علیرضا قریشی زاد، رئیس اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات اداره کل آموزش و پرورش استان ایلام اظهار کرد: بازدیدهای بازرسان وزارت آموزش و پرورش در راستای اجرای طرح صیانت از حقوق دانش آموزان و والدین و تحقق عدالت آموزشی و به منظور بررسی عملکرد دبیرخانه پروژه مهر استان صورت گرفته است.
وی در ادامه به اعلام نظر گروه ارزیابی وزارت از مدارس مورد بازدید اشاره داشت و افزود: آمادگی صد در صدی همکاران برای بازگشایی مطلوب مدارس و اینکه در چند جلسه در خلال و بعد از بازدیدهای صورت گرفته توسط سرگروه تیم اعزامی رضایتمندی اعلام شده است.
رئیس اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات اداره کل آموزش و پرورش استان ایلام یادآور شد: کسب رتبه اول کشوری استان ایلام در حوزه های ثبت نام پایه اول ابتدایی، پایه هفتم و توزیع کتب درسی و همچنبن رتبه های برتر کشوری در طرح qr کد، صدور ابلاغ و کلاس بندی را از جمله مواردی بوده که سبب اظهار رضایت تیم ارزیابی وزارت را فراهم آورده است.
وی در پایان خاطرنشان کرد: ۶۵ واحد آموزشی در ۸ شهرستان استان توسط بازرسان وزارتی ارزیابی و موجب ابراز رضایت آنان شد.

آخرین خبر ایلام در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/akharinkhabar_ilam/