صدا و سیما/ تعدادی اغتشاشگر شب گذشته با ایجاد آشوب در شهرستان چابهار، خساراتی به اماکن و اموال عمومی این شهرستان وارد کردند.

مولوی عبدالرحمن ملازهی، امام جمعه اهل سنت چابهار اظهار کرد: قطعاً افرادی که شب گذشته اموال عمومی و کیوسک راهنمایی و رانندگی شهرستان چابهار را تخریب و موجب بهم ریختن نظم عمومی و  اضطراب دربین مردم شدند از مردم  این شهرستان نبودند و دست نشانده های دشمنان انقلاب و اسلام هستند.
امام جمعه اهل سنت چابهار تصریح کرد: با هوشیاری مسئولان و مردم نجیب چابهار که قانون را سرلوحه کار خود می دانند این فتنه و مشکل رفع شد.
مولوی عبدالرحمن ملازهی با اشاره به اینکه افراد اغتشاشگر بزودی شناسایی و دستگیر خواهند شد خاطرنشان کرد: مردم همچون گذشته با آگاهی و بصیرتی که دارند اجازه نخواهند داد دشمن با دسیسه های خود، وحدت، امنیت و آبادانی کشور را هدف بگیرد.
وی با بیان اینکه در هفته اخیر کانالهای ضد نظام، شایعاتی در خصوص تجاوز یکی از ماموران به دختر 15 ساله در این شهرستان را منتشر کرده اند گفت: در حال حاضر صحت و سقم این ادعا، توسط مسئولان امر در دست بررسی است واین مطالب در  حال حاضر در حد یک شایعه است و اگر این موضوع صحت داشته باشد قطعا مجرم به سزای عملش خواهد رسید.

آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today