ایرنا/ کارشناس مسئول پیش بینی هواشناسی استان زنجان گفت: دمای هوای این استان از امروز چهارشنبه تا روز جمعه به طور میانگین چهار درجه سانتیگراد در مناطق مختلف استان افزایش می‌یابد.

حسین سلطانی، کارشناس مسئول پیش بینی و مدیریت بحران هواشناسی استان زنجان اظهار کرد: بر اساس بررسی نقشه های هواشناسی آسمان امروز استان غالبا صاف و بعدازظهر با وزش باد همراه خواهد شد.
وی اظهار داشت: بر این اساس طی روزهای آینده نیز شرایط جوی پایداری در منطقه حاکم خواهد بود و بارشی برای استان پیش بینی نمی شود.
این مسئول یادآور شد: دمای هوای استان نیز افزایشی شده به‌طوریکه تا پایان هفته هوای به نسبت گرمی در استان حاکم خواهد بود اما روز شنبه هفته آینده دوباره دمای هوا کاهش محسوسی خواهد یافت.
وی با اشاره به اینکه طی ۲۴ ساعته گذشته شهر حلب با ۳۳ درجه سانتیگراد و خیر آباد با پنج درجه سانتیگراد بالای صفر به ترتیب گرمترین و خنک‌ترین ایستگاه‌های هواشناسی استان بودند، اظهار داشت: دمای کمینه و بیشینه شهر زنجان در مدت یاد شده ۸ و ۳۱ درجه سانتیگراد بالای صفر گزارش شدند.
به گفته این کارشناس دمای هوای امروز شهر زنجان به ۳۱ درجه بالای صفر می رسد که نسبت به روز گذشته در همین ساعت یک درجه افزایش نشان می دهد.

آخرین خبر زنجان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today