باشگاه خبرنگاران/ نماینده شیراز و زرقان با تاکید بر ساخت خانه مناسب در طرح نهضت ملی مسکن گفت: قصد ما این است که برای خانواده ایثارگران یک خانه مناسب بسازیم نه یک آلونک آن هم در طبقه دهم.

ابراهیم عزیزی، نماینده شیراز و زرقان در مجلس اظهار کرد: بنا بر آمار موجود حدود ۱۸ هزار مسکن برای ایثارگران استان فارس نیاز است که تامین آن نیازمند مدل‌های جدید مالی است و با روش‌های قدیمی نمی‌توان کاری از پیش برد.
وی اضافه کرد: پیشنهاد بنده این است که تسهیلات را بنیاد، زمین را اداره راه و شهرسازی و ساخت را انبوه سازان متکفل شوند تا با این هم افزایی بتوانیم مشکل مسکن را حل کنیم.
عزیزی بر کیفیت ساخت مسکن برای خانواده محترم ایثارگران تاکید کرد و افزود: قصد ما این است که برای این عزیزان یک خانه مناسب بسازیم نه یک آلونک آن هم در طبقه دهم یک ساختمان لذا تاکید ما این است که این واحد‌ها حداکثر در دو طبقه ساخته شود تا شأن و منزلت خانواده شهدا و ایثارگران نیز حفظ شود.
نماینده شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی همچنین گفت: تسهیلات پرداختی به خانواده ایثارگران نیز باید به گونه‌ای باشد که توان پرداخت اقساط آن برای ایشان وجود داشته باشد که با مدلی که ارائه شد، امکان‌پذیر می‌باشد.
عزیزی در پایان بیان کرد: در حال حاضر جهت الحاق زمین‌ها برای ساخت مسکن مشکلی وجود ندارد لذا دستگاه‌ها باید همه پای کار بیایند تا این کار بزرگ انجام شود.

آخرین خبر فارس در اینستاگرام :
https://instagram.com/fars.online