فارس/ فرمانده سپاه نینوا گلستان از شناسایی و دستگیری سرشبکه‌های شبکه ایجاد آشوب و ناامنی در استان گلستان خبر داد و گفت: سرشاخه‌های اصلی آشوبگران و منافقان در فتنه اخیر توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) شناسایی شدند و ضربه خوردند. 

سردار علی ملک‌ شاهکوهی، فرمانده سپاه نینوای گلستان، با اعلام این خبر اظهار کرد: این سرشاخه‌ها و سرشبکه‌ها و به اصلاح لیدرهای آشوب در استان گلستان توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) شناسایی و دستگیر شدند.
فرمانده سپاه نینوا گلستان خاطرنشان کرد: دشمنان سال‌ها است علیه مردم ایران و جمهوری اسلامی توطئه می‌چینند و از هر ابزاری برای ضربه زدن به مردم استفاده می‌کنند اما با وجود همه این دشمنی‌ها مردم در ایران اسلامی پشتیبان نظام اسلامی بوده و این نظام به برکت وجود مردم بصیر و ولایتمدار هر ساله مقتدرتر و توانمندتر از گذشته به سمت جلو حرکت می‌کند.
ملک‌شاهکوهی با اشاره به تلاش دشمن برای فتنه‌انگیزی همزمان با بازگشایی مدارس، خاطرنشان کرد: دشمن با دستپاچگی برنامه‌ریزی خود برای ایجاد آشوب را اجرایی کرد ولی در استان گلستان همانند گذشته هسته‌های فتنه در نطفه خفه شده و با تفکر بسیجی برادران پرتلاش در انتظامی گلستان اجازه ارز اندام به آشوبگران داده نشد.
وی ضمن تقدیر از مجاهدت‌های فراجا در تمام عرصه‌های برقراری نظم و امنیت تاکید کرد: چند صد شبکه تلویزیونی خارجی با قطع تمام برنامه‌های خود به موضوع ناآرامی‌ها در ایران پرداختند اما با هوشمندی و بصیرت مردم ایران اسلامی به ویژه در استان گلستان شاهد حضوری با شکوه در راهپیمایی عظیم مردم بودیم که این حضور پیام بزرگی برای تمام جهان داشته است.

آخرین خبر گلستان در اینستاگرام :
Instagram.com/golestan_today