مهر/ به مناسبت هفته دفاع مقدس دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با آرمان‌های شهدا و امام شهیدان تجدید میثاق کردند.

حسن ملکی زاده، رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اظهار کرد: عزت، اقتدار و سربلندی ایران اسلامی را مرهون مجاهدت‌ها و رشادت‌های شهدای والامقام است.
ملکی زاده افزود: دستاوردهایی که نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در همه عرصه‌ها به دست آورده است مدیون خون شهدا و رهنمودهای امام راحل و فرمایشات مقام معظم رهبری است.
وی تصریح کرد: ضمن ادای احترام به مقام والای شهدا باید تذکر جدی به خودمان بدهیم که این عزیزان بهترین ثروت خود که جانشان بوده را تقدیم انقلاب کرده‌اند و ما نیز وظیفه داریم در هر مسئولیتی که هستیم به دوراز هرگونه شعار کار خود را به‌خوبی انجام دهیم تا شرمنده شهدا نشویم.
ملکی زاده گفت: هدف از حضور کارکنان و مدیران در این مکان مقدس تجدید میثاق با آرمان‌های شهدا و امام راحل و همچنین لبیک به منویات مقام معظم رهبری است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خاطرنشان کرد: ما با شهدا عهد و پیمان می‌بندیم که اگر یک روز شما در عرصه جنگ سخت مقاومت کرده‌اید و جان خود را فدای آرمان‌های انقلاب نموده‌اید، امروز نیز ما نیز پایبند به ارزش‌های انقلاب و امام و شهدا هستیم و دست‌به‌دست هم می‌دهیم و در جنگ نرم دشمن، از ارزش‌های انقلاب، امام، شهدا و ولایت دفاع خواهیم کرد.
هیئت‌رئیسه، مدیران، اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به مناسب هفته دفاع مقدس ضمن شرکت در زیارت عاشورا در جوار قطعه شهید گمنام سایت پردیس دانشگاه، با آرمان‌های شهدا و امام شهیدان تجدید میثاق کردند.

آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://instagram.com/bushehr_akhbar