باشگاه خبرنگاران/ فرمانده قرارگاه عمار از کشف ۱۰ میلیارد ریال کالای قاچاق، توسط رزمنده گان یگان‌های تکاوری در محور‌های مواصلاتی استان خبر داد.

غلامرضا توکلی، فرمانده قرارگاه عمار اظهار کرد: در راستای برخورد با متخلفان اقتصادی و ممنوعیت ورود کالا‌های خارجی قاچاق به کشور، طرح ارتقای امنیت اجتماعی در ورودی محور‌های مواصلاتی استان به اجرا در آمد.
وی افزود: ماموران یگان تکاوری در قالب چندین تیم عملیاتی در ماموریت‌های جداگانه موفق به کشف محموله‌های کالای قاچاق از قبیل پارچه، لوازم خانگی، پوشاک و انواع لوازم یدکی خودرو فاقد مجوز قانونی شدند.
سرهنگ توکلی با بیان اینکه ارزش کالای مکشوفه از سوی کارشناسان ۱۰ میلیارد ریال برآورد شده است، تصریح کرد: طی این عملیات‌ها ۷ دستگاه خودروی سبک و سنگین توقیف و ۸ متهم دستگیر و با تشکیل پرونده، جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.
فرمانده قرارگاه عمار در پایان با اشاره به برخورد قاطع پلیس با بر هم زنندگان نظم و امنیت، خاطر نشان کرد: مبارزه با قاچاق کالا برای حفظ و استقرار امنیت در کشور بوده و بر اساس وظایف ذاتی رزمندگان یگان‌های تکاوری با پدیده قاچاق برخورد قانونی خواهند کرد.

آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today