شبستان/ طی مراسمی با حضور مدیر حوزه‌های علمیه خواهران کشور و مسئولان استانی و شهرستانی ساختمان جدید مدرسه علمیه فاطمیّه مهدی‌شهر افتتاح شد.

حجت الاسلام مجتبی فاضل، مدیر حوزه‌های علمیه خواهران کشور در مراسم افتتاحیه ساختمان جدید مدرسه علمیه فاطمیّه مهدی‌شهر با اشاره به اینکه امروز برای بانوان جامعه برای نقش آفرینی در اجتماع فرصت بی‌نظیری فراهم شده است، گفت: باید از این فرصت بهره برداری کردوقدر آن را دانست.
وی با تأکید براینکه انقلاب اسلامی در دوران رهبری امام راحل و مقام معظم رهبری به بانوان هویت اصلی آنان را برگرداند، ادامه داد: بانوان نیز توانستند در عرصه‌های مختلف این نظام نظیر فرهنگی، سیاسی و اجتماعی مؤثر واقع شوند.
مدیر حوزه‌های علمیه خواهران کشور افزود: مقام معظم رهبری از حوزه خواهران به عنوان پدیده عظیم و مبارک تعبیر کرده‌اند، اینکه ایشان حوزه را پدیده مبارک دانسته اند باید این امر بیش از پیش حفاظت و صیانت شود.
فاضل تصریح کرد: خوب درس خواندن، عمل به وظایف و بهره برداری درست کردن از امکانات برای خدمت بیشتر به حوزه‌های علمیه و امام زمان(عج) از توصیه‌های مؤکد اینجانب به طلاب خواهران است.
وی افزود: امروز در سایه سار امنیتی که جمهوری اسلامی برای منطقه ایجاد کرده است، افراد از کشورهای مختلف جبهه مقاومت در نقاط دور دست این کشورها نیز از آمریکا و هم‌پیمانانشان اعلام برائت و بیزاری می‌کنند این‌ها از برکات انقلاب اسلامی است که باید قدر دانسته شود.
به گفته مدیر حوزه‌های علمیه خواهران کشور، طلاب می‌توانند با خوب درس خواندن و عمل به وظایف به عنوان یکی از مؤثرترین اقشار جامعه به رشد فرهنگی جامعه کمک کنند.

آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today