باشگاه خبرنگاران/ رئیس پلیس‌راه مازندران از انسداد مقطعی محور هراز از یکشنبه ۱۰ تا ۲۰ مهر خبر داد.

سرهنگ یدالله جهان تاب، رئیس پلیس‌راه مازندران اظهار کرد: به‌منظور اجرای عملیات لکه‌گیری و روکش آسفالت در محور هراز، محدودیت‌های ترافیکی در این محور به اجرا در خواهد آمد.
او افزود: تردد وسایل نقلیه از ۱۰ تا ۲۰ مهر به طور مقطعی ،در روز‌های شنبه از ساعت ۱۲ تا ۵ عصر و روز‌های یک شنبه، دوشنبه و سه شنبه از ساعت هفت صبح تا پنج عصر هر هفته به غیر از روز‌های چهارشنبه، پنج شنبه و جمعه و تعطیلات رسمی و همچنین روز‌های قبل و بعد از تعطیلات چندروزه و شرایط نامساعد جوی در این محور ممنوع است.
جهان تاب گفت: عملیات لکه گیری و روکش آسفالت از کیلومتر ۱۹ تا ۱۰۸ در محدوده پارک جنگلی، بلبل خان، پنجاب و پلور، انجام خواهد شد.
این مسئول با اشاره به اینکه تردد همزمان با اجرای عملیات با محدودیت و رعایت جوانب احتیاط انجام می‌شود، افزود: رانندگانی که قصد تردد در این محور را دارند ضمن مدیریت سفر خود می‌توانند از محور‌های جایگزین فیروزکوه و چالوس تردد کنند.
سرهنگ جهان تاب از رانندگان وسایل نقلیه خواست در زمان اعمال محدودیت با صبر و حوصله و رعایت قوانین و مقررات پلیس راهور و عوامل راهداری را در اجرای ماموریت یاری کنند و در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های ۲۱۸۲۴۴۲۰ و ۲۱۸۲۴۴۳۴ پلیس راه استان با پیش شماره ۰۱۱ تماس بگیرند.

آخرین خبر مازندران در اینستاگرام :
https://instagram.com/mazandaran_today