فارس/ مسئول بسیج عشایری سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام گفت: بیش از هزار نفر با لباس های بومی محلی در زیر پرچم جمهوری اسلامی ایران حضور پیدا کردند و به گروهک های که قصد ناامنی در کشور دارند با مشت محکم خود بر دهان یاوه گویی آنها پاسخ خواهند داد.

محمد ولنتر، مسئول بسیج عشایری سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام اظهار کرد: تبریک هفته دفاع مقدس به مردم استان ایلام و علی الخصوص عشایران سلحشوری که در دوران جنگ نقش ارزشمندی در دفاع از کیان مقدس جمهوری اسلامی ایران داشتند.
وی افزود: امروز با همکاری بسیج عشایری، فرمانداری و سایر مجموعه های شهرستان ملکشاهی یک برنامه شامل بازی‌های بومی محلی، احیای سنت های مردم این دیار طراحی و اجرا شده است.
مسؤل بسیج عشایری سپاه استان ادامه داد: یکی از اهداف اصلی این برنامه پاسخ دندان شکن به گروهک های اغتشاشگری است که ادعای همراهی مردم کُرد را دارند اما در واقع اینطور نیست.
وی تصریح کرد: در این برنامه بیش از هزار نفر با لباس های بومی محلی در زیر پرچم جمهوری اسلامی ایران حضور پیدا کردند و به گروهک های که قصد ناامنی در کشور دارند با مشت محکم خود بر دهان یاوه گویی آنها پاسخ خواهند داد.
ولنتر بیان کرد: تعداد 8 مورد بازیها، آوا و نواهای بومی و مختص شهرستان ملکشاهی برای این برنامه تدارک دیده شده است.
وی یادآور شد: این جمع بزرگ عشایری شهرستان ملکشاهی به دشمن می فهماند که در هر شرایطی مردم پای نظام جمهوری اسلامی ایستاده و از آن دفاع می کنند.
مسؤل بسیج عشایری سپاه امیرالمؤمنین استان ایلام در پایان خاطرنشان کرد: این هشدار به اغتشاشگران و معاندان که در این مدت باعث اخلال در نظم عمومی جامعه شدند خواهیم داد در صورت هرگونه تحرکی، مردم ایران و عشایرنشینان و مرزداران اصلی انقلاب پاسخ محکمی به آنها می دهند.

آخرین خبر ایلام در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/akharinkhabar_ilam/