مهر/ معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان از ارتقای اداره آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری دامغان به سازمان با ابلاغ وزارت کشور خبر داد.

احمد ریواده، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان از ارتقا اداره آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری دامغان به سازمان با ابلاغ وزارت کشور خبر داد و بیان کرد: با توجه به اهمیت فعالیت آتش نشانی در رفع تهدیدات و مخاطرات اجتماعی باید امکانات آن متناسب با نیاز جامعه و خواست مردم توسعه یابد.
وی با بیان اینکه با توجه توسعه شهری و وقوع حوادث‌ها باید قدر دان زحمات و تلاش‌های آتش نشانان در رفع مخاطرات اجتماعی باشیم، افزود: آتش نشانان مانند بسیجیان بی ادعایی خود را با به خط. انداختن جان خود به اثبات رساندند و برای حفظ جان و مال مردم هرگز به فکر جان خود نبوده و نیستند.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان بیان کرد: تلاش مدیران ارشد استان سمنان برای ایفای حقوق آتش نشانان بر اساس قانون عمل می‌کنند تا خدمتگزاران مردم بدون دغدغه به وظایف خود بپردازند.
ریواده با بیان اینکه عملکرد آتش نشانان را معنی ملموس از خود گذشتگی و فداکاری دانست و گفت: آتش نشانان به عنوان خادمان بی نام و نشان امنیت و سلامت مردم نقش بارزی در ایجاد آرامش در جامعه دارند.‌

آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today