صدا و سیما/ استاندار خراسان جنوبی گفت: هفتمین اجلاس نماز استان باید با هم افزایی همه حوزه ها با کیفیت مطلوب برگزار شود.

جواد قناعت، استاندار خراسان جنوبی در شورای اقامه نماز استان با تأکید بر هم افزایی همه حوزه‌ها در برپایی  اجلاس نماز با کیفیت هر چه بیشتر اظهار کرد: ترویج فرهنگ نماز، وظیفه همه دستگاه‌های اجرایی و تکلیف شرعی و اداری همه مدیران است.
وی با اشاره به اینکه  باید به گونه‌ای اقدام کنیم که نماز جماعت ادارات، مدارس، دانشگاه ها و بوستان‌ها با صفوف منسجم و با جمعیت زیاد برگزار شود افزود: ما باید به گونه‌ای اقدام کنیم که جوانان، دانش آموزان و دانشجویان ما با تفکر و توجه، حضور پر رنگ و جدی در نماز داشته باشند.
استاندار گفت: شاخصه‌ها و ویژگی‌های تدین و دینداری به صورت فطری در جوانان ما وجود دارد، اما تهاجم گسترده فرهنگی دشمن در این موضوع اثرگذار بوده و بر جوانان ما تأثیر گذاشته است.
آقای قناعت استفاده از ظرفیت جوانان خلاق و خوش فکر، ابزار‌های رسانه‌ای به روز و فضای مجازی در ایده پردازی و تولید محتوا‌های مناسب را از راهکار‌های مؤثر در ترویج نماز عنوان کرد.
وی گفت: برگزاری کارگاه‌های آموزشی ویژه والدین با موضوع شیوه‌های ترغیب کودکان به نماز نیز از جمله اقداماتی است که باید در دستور کار آموزش و پرورش قرار گیرد.

آخرین خبر خراسان جنوبی در اینستاگرام :
https://instagram.com/skhorasan_today