مهر/ معاون اداره کل راهداری استان اردبیل گفت: سفر با اتوبوس در ۶ ماه نخست سال‌ جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۰ درصد افزایش داشته است.

رضا شیرین‌زاده، معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل اظهار کرد: سفر با وسیله نقلیه اتوبوس در ۶ ماه نخست سال‌ جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل در اردبیل ۱۰ درصد افزایش داشته است.
وی افزود: ۸۰۶ هزار نفر مسافر در ۶ ماهه گذشته از استان اردبیل جابه‌جا شده‌اند که از این تعداد ۴۰۰ هزار نفر مسافر توسط وسیله نقلیه اتوبوس، ۶۹ هزار نفر با مینی‌بوس و ۳۳۷ هزار و ۹۰۸ نفر نیز به وسیله سواری از استان جابه‌جا شده‌اند.
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل با بیان اینکه این میزان جابه‌جایی مسافر در قالب ۱۴۰ هزار سفر انجام شده است، ادامه داد: در ۶ ماهه سال گذشته ۳۲۴ هزار و ۷۳۹ نفر مسافر در قالب ۳۱ هزار سفر با وسیله نقلیه اتوبوس از استان به مقاصد مختلف جابه‌جا شده بودند.
شیرین‌زاده فعالیت هفت پایانه مسافربری را در استان اردبیل یادآور شد و بیان کرد: در جابه‌جایی مسافران با مینی‌بوس نیز نسبت به مدت مشابه سال قبل که حدود ۶۵ هزار و ۱۵۴ نفر بود رشد ۶ درصدی را شاهد هستیم.

آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabil__today