ایسنا/ مدیر امور برق شهرستان اردستان گفت: امور برق شهرستان اردستان در تابستان گذشته بیش از ۸۵۰ میلیون تومان پاداش مدیریت مصرف به مشترکان خانگی که الگوی مصرف را رعایت کردند پرداخت کرده است.

محسن قاسمی، مدیر امور برق شهرستان اردستان اظهار کرد: امور برق شهرستان اردستان در راستای پیشگیری از سرقت، رفع ضعف ولتاژ، زیبایی مبلمان شهری و... سال گذشته اقدام به تبدیل حدود ۳۰ کیلومتر از شبکه‌های مسی خود به سیم کابل را انجام داده است.
وی با بیان اینکه امور برق اردستان امسال قصد دارد حدود ۱۰۰ کیلومتر دیگر از سیم‌های مسی شبکه را به سیم کابل تبدیل کند که قرارداد ۵۰ کیلومتر آن برای دهستان برزواند، روستاهای بخش مهاباد و زواره انجام شده است، افزود: طرح اصلاح روشنایی معابر و تعویض لامپ‌های پرمصرف گازی با «ال ای دی» از دیگر برنامه‌های این اداره است که در خیابان و بلوارهای پرتردد شهرستان در حال انجام است.
مدیر امور برق شهرستان اردستان، تصریح کرد: با برنامه ریزی‌های انجام شده و فرهنگ سازی که بین مشترکان امور برق شهرستان صورت گرفته، ۸۵ درصد مشترکان خانگی اردستان در تابستان گذشته الگوی مصرف را رعایت کردند که حدود ۴۰ درصد صورتحساب‌های مشترکان امور برق اردستان شامل دریافت پاداش شدند.
قاسمی با بیان اینکه امور برق شهرستان اردستان در تابستان گذشته بیش از ۸۵۰ میلیون تومان پاداش مدیریت مصرف به مشترکان خانگی که الگوی مصرف را رعایت کردند پرداخت کرده است، ادامه داد: خوشبختانه در چند سال گذشته تمامی مشترکان فشار قوی برق صنعتی، کشاورزی و... همکاری لازم را با امور برق داشتند و با وجود دریافت پاداش‌های قابل توجه، رتبه برتر استان را کسب کردند.
وی گفت: تابستان امسال با برنامه‌ریزی و هماهنگی‌هایی که وزارت نیرو با دیگر وزارتخانه‌ها انجام داد خوشبختانه در بخش خانگی قطعی برق اصلا نداشتیم و به‌صورت بسیار محدود و هماهنگ شده در دیگر بخش‌ها قطعی برق انجام شد و توانستیم تابستان را با کمترین تنش و قطعی پشت سر بگذاریم.
به گفته مدیر امور برق شهرستان اردستان این اداره به بیش از ۳۴ هزار مشترک خانگی، صنعتی، کشاورزی و... خدمات برق ارائه می‌دهد و این مشترکان حدود ۲۸ میلیارد ریال به این اداره بدهکار مصرف برق هستند که ۷ میلیارد ریال آن مربوط به مشترکان خانگی است.

آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today