تسنیم/ نماینده مردم استان کردستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: راهپیمایی انجام شده در روز دوشنبه هفته جاری نشان از خواسته و مطالبه مردم کردستان برای حفظ امنیت بود.

ماموستا فایق رستمی، نماینده مردم استان کردستان در مجلس خبرگان رهبری اظهار کرد: آنچه مایه اتفاق و یکدلی است ریشه در اتحاد و وحدت دارد.
وی با بیان اینکه نزاع و دو دستگی در جامعه از کارهایی است که از جانب خداوند نسبت به آن نهی شده است، افزود: مسلمانان باید قرآن که سرلوحه وحدت بین مسلمین است را جدی گرفته و به صورت کامل به آن عمل کنند.
نماینده مردم استان کردستان در مجلس خبرگان رهبری با ذکر این که کعبه، قبله، محبت رسول اکرم(ص)، محبت اهل بیت رسول خدا و محبت اصحاب رسول از نکات مهم در راستای ایجاد وحدت است، خاطرنشان کرد: جامعه‌ای معنویت را از دست داده و به سمت خسران پیش می‌رود که معنویت در آن از بین رفته است، بنابراین ما باید معنویت را در جامعه زنده نگه‌داریم.
وی گفت: در ماه مولود باید معیشت مردم را در نظر داشته باشیم و مسائل روزمره زندگی را با یک وحدت کلی تبیین کنیم.
امام جمعه سنندج بیان کرد: راهپیمایی انجام شده در روز دوشنبه هفته جاری نشان از خواسته و مطالبه مردم استان کردستان برای حفظ امنیت بود.
رحمت صادقی، رئیس دانشگاه کردستان نیز در این جلسه از برنامه‌ریزی جامعه‌ دانشگاهی برای گرامیداشت این هفته خبر داد و بیان کرد: برنامه‌های ویژه‌ای از جمله برگزاری مسابقات مختلف برای دانشجویان و دانشگاهیان استان به مناسبت هفته وحدت در دانشگاه کردستان برگزار خواهد شد.

آخرین خبر کردستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online