صدا و سیما/ مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای همدان از جابه‌جایی یک میلیون و ۳۶۱ هزار و ۳۵۰ مسافر از مبدأ استان در شش ماهه اول سال خبر داد.

صفر صادقی راد، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای همدان اظهار کرد: این جابه جایی از طریق هزار و ۵۳۵ ناوگان اتوبوس، مینی بوس و سواری کرایه در سطح استان به مقاصد درون و برون استانی انجام شده است.
وی افزود: این رقم نسبت به مدت مشابه پارسال ۲ درصد کاهش داشته است.
مدیرکل راهداری استان همدان تأکید کرد: همچنین در این مدت ۱۷۰ هزار و ۵۲۴ سفر درون و برون استانی انجام شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۸ درصد کاهش یافته است.
صادقی راد همچنین به فعالیت ۲ هزار و ۱۲۷ راننده اتوبوس، مینی بوس و سواری کرایه در استان اشاره و تصریح کرد: همه این رانندگان دارای کارت هوشمند و سلامت زیر نظر این اداره کل هستند.
وی در ادامه نظارت بر ناوگان حمل و نقل عمومی را یکی از وظایف مهم اداره کل برشمرد و گفت: به منظور ارتقا ایمنی تردد و کاهش تصادفات و فوتی‌های جاده ای، طرح کنترل و نظارت بر تردد وسابل نقلیه عمومی با همکاری پلیس راه استان به طور مستمر در حال اجراست.
این مسئول افزود: سامانه گویای ۱۴۱ آماده دریافت پیشنهادات، انتقادات و نظرات مسافران در خصوص نحوه ارائه خدمات سفر در استان همدان است.

آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today