صدا و سیما/ استاندار آذربایجان غربی و فرمانده سپاه شهدای استان با خانواده شهید مدافع امنیت سید عباس فاطمیه دیدار و از ایثار این شهید والامقام تجلیل کردند.

محمدصادق معتمدیان، استاندار آذربایجان غربی ضمن تبریک شهادت این شهید سرافراز به خانواده و مادر گرامی شهید از رشادتهای بسیجیان که بی منت و بدون دریافت مبلغی از جان خود می گذرند تا مردم در امنیت و اسایش باشند و دشمنان نتوانند با چشم طمع بر این کشور بنگرند تجلیل کرد
فرمانده سپاه شهدا  ضمن تبریک و تسلیت شهادت این شهید سرفراز گفت بسیج همیشه در میدانهای سخت همراه و پشتیبان اسلام و انقلاب  و رهبری بوده است و هر کجا که احساس خطر می کند و دشمنان داخلی و خارجی این نظام را تهدید می کنند بدون اتلاف وقت وارد میدان می شود و ان لحضه به چیزی جز دفاع از ناموس و اقتتدار این مرز و بوم نمی اندیشد.
سردار شهسواری افزود: شهید مدافع امنیت از جان شیرین خود می گذرد و با خون سرخ خود درخت تنومند انقلاب اسلامی را ابیاری می کند و این خون ها هستند که حقانیت اسلام و نظام اسلامی را به جهانیان ثابت می کند.
در ادامه فاطمه دختر این شهید از اقای استاندار خواست که چون حیاط مدرسه شان خاکی است و در کانکس درس می خوانند حیاط مدرسه ابتدایی را اسفالت کنند و مدرسه جدیدی احداث نمایند واقای استاندار در این خصوص دستورات لازم را به مدیر کل اموزش و پرورش استان داد.
در ادامه بدلیل مشکلات اقتصادی خانواده شهید و عدم وجود سرپناه مناسب برای گذران زندگی سردار شهسواری دستور ساخت و تکمیل محل زندگی فعلی خانواده را صادر کرد و استاندار با تماس تلفنی با اقای دکتر نیکزاد رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور قول اهدا زمین و ساخت و تکمیل ان توسط خود بنیاد مسکن را گرفت و در پایان با اهدای لوح از مادر این شهید تقدیر شد.

آخرین خبر آذربایجان غربی در اینستاگرام :
https://instagram.com/wazerbaijan_today