ایسنا/ جلسه بررسی آخرین وضعیت دانشگاه‌های استان برای شروع سال تحصیلی با حضور استاندار خراسان جنوبی برگزار شد.

جواد قناعت، استاندار خراسان جنوبی، در این جلسه که با حضور رؤسای دانشگاه‌های استان برگزار شد، بر هم افزایی دانشگاه در تأمین نیاز دانشجویان در سال تحصیلی پیش رو تأکید کرد.
وی با اشاره به اینکه کلاس‌های درس دانشگاه‌ها بعد از دو سال وقفه، امسال به شکل حضوری برگزار می‌شود، تصریح کرد: به جهت فصل جدیدی که در آموزش آغاز شده، باید با هماهنگی و تعامل شرایط را برای حضور هر چه بهتر دانشجویان در کلاس‌های درس فراهم کنیم.
استاندار خراسان جنوبی با مطلوب خواندن شرایط در اغلب دانشگاه‌های استان، اظهار کرد: یک یا دو مورد از دانشگاه‌های استان به جهت افزایش نرم پذیرش دانشجو در ترم جدید تحصیلی در بحث تأمین خوابگاه با مشکل مواجه هستند و ظرفیت‌های موجود در اختیارشان، تکافوی نیاز دانشجویان جدید را نمی‌کند.
قناعت با بیان اینکه طی چندین جلسه که به منظور هماهنگی بین دانشگاه‌ها صورت گرفت، مقرر شد مشکلات این دانشگاه‌ها با تعامل و هم افزایی مرتفع شود، یادآور شد: با وجود کار تیمی و برنامه ریزی برای همپوشانی‌های لازم، در بحث برگزاری کلاس‌ها به صورت حضوری، ارائه خدمات در سلف سرویس‌ها، تأمین خوابگاه‌های مورد نیاز و سایر موارد در سال تحصیلی جدید مشکلی نخواهیم داشت.

آخرین خبر خراسان جنوبی در اینستاگرام :
https://instagram.com/skhorasan_today