فارس/ شهردار مهران گفت: حدود ۷۰ درصد نظافت و تمیزکاری داخل شهر مهران، پل زائر و پارکینگ های اربعین و برکت انجام گرفته و این روند تا نظافت کامل این اماکن ادامه دارد.

محمد نادعلی‌پور، شهردار مهران با بیان این که ۶۰ درصد کل زائران مرز مهران را جهت تردد انتخاب کرده اند اظهار کرد: نزدیکی مسافت و امنیت طول مسیر در داخل خاک عراق عمده ترین دلیل انتخاب مرز مهران به عنوان اولین و اصلی ترین مرز زمینی کشور به عتبات عالیات از سوی زائران است.
وی با اشاره به این که شهرداری های معین پس از اربعین به استان های خود برگشتند افزود: محوطه پایانه مرزی توسط خود مسئولان پایانه و از پاسگاه بهرام آباد تا میدان اربعین نیز به همراه برخی دستگاه های شهرستان مشارکت در پاکسازی دارند. 
شهردار مهران با اشاره به حجم بالای زباله و پسماند گفت: شهرداری مهران توان پاکسازی همه نقاط را از نظر تجهیزات و نیرو نداشت. 
وی با بیان این که ۷۰ درصد از پاکسازی داخل شهر مهران، پل زائر، پارکینگ های اربعین و برکت انجام شده اند گفت: جلساتی در فرمانداری مهران تشکیل و مقرر شد ادارات و دستگاه های دیگر برای نظافت مهران با شهرداری همکاری کنند‌.
نادعلی گفت: نظافت کوچه ها، خیابان های فرعی و کم تردد و همچنین پاکسازی و شست و شوی جداول و کانال های هدایت آب در حال انجام است.
وی تصریح کرد: زباله و پسماندها جمع آوری و حمل شده اما هنوز نظافت این نقاط به طور کامل صورت نگرفته است ولی در داخل شهر مهران بلوارها، معابر، خیابان های اصلی و درب مدارس تمیزکاری و شست و شو شده اند.

آخرین خبر ایلام در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/akharinkhabar_ilam/