مهر/ سرپرست اداره‌کل هواشناسی استان تهران از کاهش سه تا 6 درجه ای دمای هوا در این استان خبر داد و گفت: بارش پراکنده و وزش باد با احتمال گرد و خاک برای امروز پیش بینی شده است.

مازیار غلامی، سرپرست اداره‌کل هواشناسی استان تهران، اظهار کرد: بر اساس بررسی داده‌ها و نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی، وضعیت جوی استان تهران از روز گذشته شنبه نهم مهرماه تا بعدازظهر امروز دهم مهرماه در ارتفاعات و نیمه‌شمالی افزایش ابر و وزش باد در بعضی ساعات همراه با رگبار و رعد و برق پیش بینی شده است.
غلامی با بیان اینکه از روز گذشته شاهد کاهش نسبی دما بین سه تا ۶ درجه سانتیگراد بوده ایم گفت: ماندگاری این کاهش دما تا امروز خواهیم بود.
وی عنوان کرد: از روز دوشنبه تا چهارشنبه(۱۱ تا ۱۳ مهرماه) آسمان صاف تا قسمتی ابری و جوی پایدار، در برخی مناطق همراه با وزش باد و در بیشتر نواحی استان افزایش نسبی دما و در ساعات و مناطق پرتردد غبار محلی و کاهش کیفیت هوا پیش‌بینی می‌شود.
این مسئول تصریح کرد: آسمان تهران برای امروز(۱۰ مهرماه) نیمه‌ابری و در بعضی ساعت‌ها بارش پراکنده و وزش باد با احتمال گرد و خاک با حداقل دمای ۱۸ و حداکثر دمای ۲۸ درجه سانتیگراد و طی دوشنبه(۱۱ مهرماه) صاف همراه با غبار صبحگاهی و گاهی وزش باد با حداقل دمای ۱۸ و حداکثر دمای ۳۱ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

آخرین خبر تهران در اینستاگرام :
https://instagram.com/online.tehran