ایسنا/ شهردار تبریز از تجهیز ایستگاه‌های آتش‌نشانی شهرداری تبریز به آخرین دستاوردهای استاندارد در حوزه ایمنی خبر داد.

یعقوب هوشیار، شهردار تبریز اظهار کرد: ایمنی شهر و شهروندان در گروی تأمین تجهیزات استاندارد برای آتش‌نشانان شهر است که تلاش داریم در بودجه سال آتی ردیف ویژه‌ای برای این موضوع پیش‌بینی کنیم.
وی افزود: افزایش پراکندگی ایستگاه‌های آتش‌نشانی در سطح شهر برنامه مدیریت شهری در سال‌های آتی خواهد بود که تعداد ایستگاه‌های آتش‌نشانی را در شهر افزایش خواهیم داد.
وی تاکید کرد: امروزه مدیریت بحران اهمیت فراوانی در مدیریت شهر دارد و از این رو برنامه شهرداری تبریز افزایش مراکز و پایگاه‌های مدیریت بحران شهرداری، آتش‌نشانی و بهره‌مندی از نیروهای متخصص در این مراکز است.
هوشیار با اشاره به برگزاری المپیاد ملی عملیاتی و ورزشی آتش‌نشانان کشور در تبریز نیز گفت: در راستای ارتقای سطح آمادگی آتش‌نشانان و به‌روزرسانی دانش مدیریت بحران نزد این افراد و همچنین ایجاد زمینه رقابتی برای آتش‌نشانان کشور و افزایش انگیزه آنها، سیزدهمین المپیاد ملی عملیاتی و ورزشی آتش‌نشانان کشور به میزبانی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز از شانزدهم مهر تا نوزدهم آن برگزار می‌شود.
وی اضافه کرد: امید می‌رود اجرای چنین برنامه‌هایی توان عملیاتی آتش‌نشانان کشور، به خصوص آتش نشانان تبریزی را افزایش داده و آماده رویارویی با بحران‌های ناشی از حوادث غیرمترقبه باشند.

آخرین خبر آذربایجان شرقی در اینستاگرام :
instagram.com/EAzerbaijan_Today