صدا و سیما/ شبانه‌روز گذشته موردی از فوتی بر اثر ابتلا به کرونا در مراکز درمانی استان ثبت نشد.

شبانه روز گذشته ۲۰ بیمار تازه مبتلا به کرونا، در بیمارستان‌های زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی مازندران و بابل بستری شدند.
همچنین در ۲۴ ساعت گذشته ۲۴ بیمار نیز با بهبودی نسبی از بیمارستان‌های استان مرخص شدند.
هم اکنون ۵۶ بیمار مبتلا به کرونا ویروس در مراکز درمانی مازندران بستری هستند که از این تعداد ۱۷ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه، بستری اند.
شبانه روز گذشته موردی از فوتی بر اثر ابتلا به کرونا در مراکز درمانی مازندران و بابل ثبت نشده است.

دانشگاه علوم پزشکی مازندران: سبقت ترخیص از بستری جدید کرونایی
دکتر فرهاد غلامی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران ابراز کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۱۹ بیمار جدید مشکوک به کووید۱۹ در بیمارستان‌های زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی مازندران، بستری و در این مدت ۳۳ نفر از بیمارستان‌ها ترخیص شدند.
غلامی با بیان اینکه هم اکنون ۴۷ بیمار مبتلا به کووید ۱۹ در بیمارستان‌های زیر مجموعه این دانشگاه بستری اند، افزود: ۱۵ بیمار نیز در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بیمارستانی تحت درمان قرار دارند.
غلامی خاطرنشان کرد: موردی از فوتی بر اثر ابتلا به کووید۱۹؛ شبانه روز گذشته در بیمارستان‌های زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی مازندران ثبت نشده است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران بر رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی از جمله استفاده از ماسک، حضور نیافتن در تجمع ها، رعایت فاصله گذاری اجتماعی و بهداشت دست تاکید کرد.

دانشگاه علوم پزشکی بابل: بستری یک بیمار جدید کرونایی
دکتر سیدعلی مظفرپور خوشرودی، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بابل هم با اشاره به ابتلای یک بیمار جدید به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته عنوان کرد: یک بیمار مبتلا به کرونا نیز از با بهبودی نسبی از بیمارستان‌های زیرمجموعه این دانشگاه مرخص شد.
خوشرودی افزود: اکنون از مجموع ۹ بیمار مبتلا به کرونا بستری در بیمارستان‌های بابل، ۲ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند.
وی گفت: شبانه روز گذشته موردی از فوت بر اثر ابتلا به کووید۱۹ در بیمارستان‌های زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی بابل ثبت نشده است.

آخرین خبر مازندران در اینستاگرام :
https://instagram.com/mazandaran_today