ایرنا/ سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان گفت: آمار روزانه مرگ و میر ناشی از بیماری کووید۱۹ در این استان در ۲۴ ساعت گذشته صفر بود و شمار متوفیان کرونا در این استان از ابتدای شیوع این ویروس تاکنون به سه هزار و ۴۰۹ نفر رسید.

علیرضا توقیری، سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان بیان کرد: ۲۰ بیمار بستری مشکوک و قطعی مبتلا به کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته در استان همدان شناسایی شدند و شمار بیماران بستری در بیمارستان های این استان به ۱۷۸ نفر رسید.
وی اظهار کرد: همچنین تعداد مراجعان سرپایی به اورژانس بیمارستان‌های استان همدان با علائم تنفسی مشکوک و قطعی کرونا در ۲۴ ساعت گذشته ۵۰۰ نفر است.
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان ادامه داد: در حال حاضر شمار بیماران مبتلا به کرونا که در بخش مراقبت های ویژه «آی. سی. یو» مراکز درمانی این استان بستری هستند نیز به پنج نفر رسیده است.
به گفته توقیری، مجموع بیماران کرونایی شناسایی شده در استان همدان از ابتدای شیوع ویروس تاکنون به ۱۴۹ هزار و ۷۵۴ نفر رسید.
وی درباره آخرین وضعیت واکسیناسیون علیه کرونا نیز گفت: تاکنون سه میلیون و ۲۳۷ هزار و ۲۹۳ دُز واکسن کرونا (نوبت اول، دوم و یادآور) برای جامعه هدف در استان همدان تزریق شده است.

آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today